Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hogy álltok a szúnyogháló...

Ti hogy álltok a szúnyogháló kérdéssel?

Figyelt kérdés

Szent meggyőződésem volt, hogy alapvető dolog az, hogy szúnyogháló van az ablakokon. De most albérleteket nézegetünk és szinte alig van valahol szúnyogháló. Kérdeztem is tulajtól, hogy miért nincs, azt felelte, hogy hát nincs is szúnyog. De amíg ott voltunk, leütött vagy 6 poloskát.

Tök szép, felújított, tiszta lakások és tele vannak bogarakkal. A barátom szerint se fontos, mert hogy a szúnyogháló mellett is bejönnének a bogarak és a poloska amúgy sem vérszívó.

Már kezdem hülyének érezni magam, hogy ezen problémázok, amikor látszólag mindenkinek tök oké bogarakkal lakni.


2018. dec. 8. 23:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Alberletben a sajat penzemre rakattam, ha elkoltozom ott fog maradni, de nem banom, olcso beruhazas volt.
2018. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alap. Nálam van, négy ablakra tettettem, azokat szoktam nyitni. Figyeltem arra is, hogy a különböző réseket,pl. ajtónál befedjem, stb. Komolyabb állat nem is jön be, egy poloskát sem találtam a lakásban. Hangya, molylepke elvétve akad. Szüleimnél nincs szúnyogháló, darázs, légy, szúnyog, éjjeli lepke mindig akad (persze nyáron főként). Ezektől én irtózom, nálam alap a szúnyogháló, és van is értelme. Rakhatsz ragasztottat, az olcsó és te is fel tudod rakni, hátránya, hogy a ragasztó a sarkoknál el szokott engedni, ill. lejön a háló, és ott egy rés lesz. Vagy rakathatsz egy-két ablakba, ahol főként szellőztetni szeretnél fixet, az nem olyan nagy beruházás, ha több évre tervezed az ottlakást, mindenképpen megéri. A felhúzhatós szúnyogháló drágább.
2018. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%
Alap...
2018. dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!