Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kihez lehet fordulni zajongó...

Kihez lehet fordulni zajongó szomszéd esetén?

Figyelt kérdés
4 emelettel lejjebb a szomszéd egész nap zenét hallgat, amiből a basszus még hozzánk is feljön. Kértem már személyesen, hogy halkítsa le a zenét, de nincs változás. Azon kívül, hogy beszélek a közös képviselővel mit tehetek még? Nem szeretnék minden nap rendőrt hívni, ugyanis nem maga a zene hallatszik, hanem a dörömbölés-mintha egész nap valaki ütné a falat.

2018. febr. 13. 11:43
 1/8 A kérdező kommentje:

Annyival kiegészíteném, hogy hétvégén nem szoktuk hallani, viszont hétfőtől-péntekig minden nap. Kicsit félek, nehogy az ellenkezőjét váltsam ki nála és "már csak azért is" alapon innentől fogva még hétvégente is hallgathatom a tuc-tuc-ot.

Sikerült már valakinek jól kijönni ilyen helyzetből?

2018. febr. 13. 11:57
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Az alattatok lakó 3 emeletet is zavarja? Mert ha igen, akkor összefogással a kedves zenebohóc tudtára adni a dolgokat. Ha csapatban kéritek, akkor már lehet visszább vesz. Az ilyen egyetlen ember szavából rendszerint nem ért sajnos. Én csak tudom, panellakó vagyok.
2018. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

belegyömöszölsz minden éjjel egy biztosítótűt a zárjába, ferrobonddal beragasztod a lekapcsolt villanyóráját, előbb utóbb megunja, és elköltözik.

A jogi dolgok nem nagyon oldottak meg túl sokmindent, és nehogymá a normális költözzön el, a hülye meg zajongjon tovább.

2018. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, zavar másokat is, már kérték ők is, de nem hat, így beletörődtek.


Ilyen villanyóra leragasztásokat és zár tömködéseket inkább kihagynék.

2018. febr. 13. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy hétvégén nem csinálja. Nem lehet, hogy táncot tanít vagy aerobik stb.?
2018. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk meglepő módon használt, hogy rendőrt hívtunk. Komolyan, el sem hittem először. Ja és nem kell este 10-ig várni vele.
2018. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A közös képviselőhöz. Ha az sem használ, akkor jegyző, rendőr.
2018. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Zajongótól függ, mennyire normális.

Posztgraduális gyökért be is fenyíthetsz kezdve, hogy lekapcsolod a villanyórát s leordítod a fejét...stb. Sima gyökérnél napi szinten többször is hívd a rendőrt rá, 3-iknál pénzbírság s így tovább.


Igazból éjszaka-hajnalban lesétálsz 1-2 naponta s leragasztod a csengőjét "kedvességből" még.

2018. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!