Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire valós jelenség a...

Mennyire valós jelenség a panelokban a szomszédok kukkolása távcsővel?

Figyelt kérdés
Minap egy kollégám mondott valamit egy másik kollégámról és én meg rácsodálkoztam, hogy ezt meg honnan tudja. Erre mondta, hogy ő látta az ablakból, a szemben levő panelban lakik és egy távcsővel nézegeti. Ez átlagosnak mondható dodog és csak engem lepett meg? Olyan természetesen mondta a dolgot mintha ez a panelházak velejárója lenne.
2018. dec. 23. 16:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Persze, teljesen általános.
2018. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Mikor kisgyerek voltam szórakoztam ezzel én magam is. De ahogy elmúltam 8-10 éves, eszembe se jutott és soha senkit nem láttam ezt csinálni.
2018. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Normális ember nem csinál ilyet, és ez nem függ attól, hogy panelban vagy családi házban lakik.
2018. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
én nem csinálok ilyet, pedig világ életemben panelban laktam. a saját életem is bőven elég bonyolult, nem érdekel a másé.
2018. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem szabad kiemelni, hogy "panelokban a szomszédok kukkolása", hiszen, ha valaki ennyire etikátlan, megteheti tanyán is a tanyaszomszédjával!

Panelban lakás nem jelent erkölcsi romlottságot!

2018. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Én is tudok ilyenről. Gondolom unatkozik, vagy perverz. Amíg társasházban laktunk egy lakótelepen, azonnal leengedtem a redőnyt, amint annyira besötétedett, hogy fel kellett kapcsolni a villanyt, mert nem szerettem volna, ha valaki nézegeti, hogy mit teszek-veszek otthon.

Egyébként sokszor még távcső sem kell, mert sok ember úgy élte az életét, hogy kirakatban voltak. Amikor kimentem teregetni az erkélyre mindent láttam, hogy mi folyik a szemben lévő házban, csak engem nem érdekelt, eszem ágában sem volt nézegetni.

Csak gondolj bele, hogy a tv-ben is mennyien nézik a Való Világot és hasonló műsorokat. Szerintem tök beteges, de az emberek szeretnek kukkolni.

2018. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Panelban lakás nem jelent erkölcsi romlottságot!"


Dehogy is jelent, természetesen én sem gondoltam, hogy mindenki ezt csinálja. És tényleg csak azért emelhetők ki a panelek mert ezek adnak lehetőséget erre, feltéve hogy szemben vannak egymással, kertes házak esetében max egy szembeszomszédja van az embernek. De a válaszok alapján sem ez a jellemző, viszont többen ismerik azért a jelenséget. :)

2018. dec. 23. 18:13
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez tök jó én meg simán öltözködöm felkapcsolt villanynál, gondolván ki a tököm leskelődne, van jobb dolga az embereknek. (Új panellako)
2018. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%

"Gondolom unatkozik, vagy perverz." "Amikor kimentem teregetni az erkélyre..."


Gondolom nő vagy, meg buta.


Ha tudnád, a velem szemben lévő 10 emeletes házban mennyi nő feküdt ki nyáron az erkélyre félpucéran napozni, lehet rájönnél, hogy nem csak az a perverz, aki kukkol....

2018. dec. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tudok arról, hogy azon a két környéken, ahol éltem, ez megszokott lenne, pedig mindkettő lakótelep jellegű. Volt egy szomszédnéni ugyan az első környéken, aki kukkolt mindenkit, de ő csak simán az erkélyről sasolta az utca forgalmát meg hallgatózott az ajtaja előtt, távcsövet nem használt és szomszédos házba nem nézett be, csak a mieink érdekelték :D.
2018. dec. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!