Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezzel beégtem a szomszédok elött?

Ezzel beégtem a szomszédok elött?

Figyelt kérdés

Megrándult a térdem,szóval kórházból,röntgenről jöttem haza estefele,eléggé bicegve.Társasházban lakok.Beírtam a kapukódot és bejöttem a lépcsőházba.Lassan,bicegve mentem.Eleresztettem egy akkora galambot,hogy az egész lépcsőház beleremegett.Még röhögtem is magamban,hogy na,ezt a szomszédok biztos hallják,de hát fogalmuk sincs ki volt.Aztán ahogy mentem fel a lépcsőn,hallom hogy fordul a kulcs a zárban és jön ki valaki.Én elkezdenék futni,nehogy meglássák hogy én voltam,de mivel alig bírok járni jelenleg,nem tudtam felfutni a lépcsőn.Két szomszéd jött ki a lakásból és felnéztek a lépcsőn,rám is köszöntek.Aztán mentek a dolgukra,ki a lépcsőházból.Az emeleten anyám már nyitotta az ajtót és mondta,hogy hallotta,hogy jövög,mert zeng a lépcsőház a fingástól.

Mit gondolnak most a szomszédok,beégtem elöttük?



2018. okt. 5. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen :D
2018. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
63%
Hát eléggé :DDD
2018. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Már nem. Eddig is külön nyilvántartást vezettünk arról, hogy hány decibellel fingasz. Csak te még nem tudsz róla.
2018. okt. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Sírok 😂😂😂😂😂😂😂
2018. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát ez nagyon jó 😂😄
2018. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Mi olyan vicces a proliknak a szellentésben?
2018. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Ez természetes dolog, de tuti röhögtek!
2018. okt. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

6. Te ezt mindenhova beírod?

Amúgy én ezen a mondaton röhögök a legjobban: "Az emeleten anyám már nyitotta az ajtót és mondta,hogy hallotta,hogy jövög,mert zeng a lépcsőház a fingástól."

Szerintem már rég tudja a többi lakó is, hogy te fingod tele a lépcsőházat állandóan, szóval mostmár nincs sok veszíteni valód :D

2018. okt. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi. Persze kinos mert ezt “tanultuk” de igazabol inkabb csak egy vicces megmosolyogni valo szitu azt annyi. Senki nem foglalkozik ezzel tovabb mint ameddig tartott az “esemeny”, mert (es kapaszkodj meg) mindenki szokott fingani. Es csak azon rugoznak az emberek ami toluk eltero... ezen ergo nem tudnak.
2018. okt. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Dehogy égtél! 😄😄

Valszeg a két szomszéd még most is egymásra gyanakszik.

Anyád nagy figura lehet.

2018. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!