Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Minden este szokott valaki...

Minden este szokott valaki leskelődni az ablakomnál. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám, hogy este felé ilyen 7 óra fele mindig ide jön valaki az ablakomhoz leskelődni. Kapucni van a fején és nem lehet látni az arcát. Sötét szürke pulóver van rajta mindig itt kopog az ablakon nem merem kinyitni az ajtót mert hátha fegyver van nála. Mindig mikor kopog megkérdezem hogy "ki az" erre semmit sem válaszol egyszer válaszolta azt üvöltve hogy "ÉN" és mondom neki "ki az az én" erre meg már nem válaszolt. Szeretném ha valaki segítene. A válaszokat előre is köszönöm! Sziasztok!

2018. dec. 24. 16:54
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom hogy régen írtam ki, annyira szegénynek nem tűnt az illető mert ilyen márkás pulcsi volt rajta ilyen nagy NIKE felirattal. De azóta se jött meg történt semmi.!
2019. jún. 4. 10:01
 22/25 anonim ***** válasza:
Kiderült azóta, hogy ki volt és mit akart?
febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem és azóta is ott van!
febr. 22. 10:09
 24/25 anonim ***** válasza:
Állványra rakj egy fényképezőgépet, vagy rakj oda egy kamerát, nem feltűnően. Felbetelen legyen vizjel. Hogy több alkalom bizonyítható legyen. Mikor már lesz több felveteled az utolsónál feltűnően rakd oda a kamerát. Hogy ő is észrevegye. Végül a felvételt vidd be a rendőrségre, meg rakd ki a lakóközösség/település Facebook csoportjába hátha valaki felismeri..
febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

6 éve rendszeresen kukkol?!

Tutira élvezed, másként már tettél volna ellene

febr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!