Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehet a szomszéd, ha...

Mit tehet a szomszéd, ha szerinte túl sokat sír egy gyerek? Ha este 22 után sír, akkor az csendháborítás?

Figyelt kérdés
Az alsó szomszédom lekiabálta panel előtt a fejem, hogy a 11 hónapos kisfiam miatt nem tudnak pihenni, mert túl sokszor sír napközben is, ha otthon vagyunk. Azt kiabálta engem megszégyenítve többek előtt, hogy foglalkozni kellene vele, mert akkor biztos nem sírna és még birkát sem bízna rám, nemhogy gyereket.... Ja és ne telefonáljak annyit napközben, mert attól sem tudnak pihenni, mert hangos. Nem telefonálok este 22 után. Ja és ne kezdjek a panel előtt telefonálni, mert az is zavarja őket és a többi szomszédot is állítólag, csak nem mernek szólni. Mindezt kiabálva. Így hogy lehet együtt élni? Egy 11 hónapos gyerektől hogy várhatja el, hogy ne sírjon? Tegnap este a fogzása fájt és éjjel 2-szer is sírva kelt fel.

2018. febr. 20. 20:25
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Az is zavarja őket, hogy most tanul menni és sokat megy, nem egy egyhelyben megülős, mint a 11 éves fiam volt kicsinek. Ja és, hogy a játékait van, hogy eldobja és sokat húzogatja a fiókokat és a lépcsőházban a visszhang miatt végigsikongatja a le és fel utat.
2018. febr. 20. 20:28
 2/36 anonim ***** válasza:
61%
Nem az a baja, hogy sír a kisbaba, hanem hogy az anyja nem csitítja le. Tényleg a ház előtt telefonálgatsz, miközben a baba ordít?
2018. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
73%

Semmit nem tehet, ha meg ordít akkor ordíts te is.

Ilyen a panel, szar az egész és cserébe hangos.

2018. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A jó édes válasza:
59%
Például fel lehet venni a CSOK-os lakáshitelt és új szomszédot keresni.
2018. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem akkor telefonálok, mikor sír. De volt rá példa, hogy hívtak és akkor kakilta össze magát és kihangosítva beszélgettem tovább, mikor pelust cseréltem. A kisfiam nem szereti a kötöttségeket és ha nem telefonálok is, akkor is minden pelenkacserekor sír, mert ő inkább menne. Ahogy amikor az overállt adom rá napi többször séta előtt, azt is sírással jutalmazza. A védőnő szerint ráadásul szeparációs szorongása is van. Ha 1 méternél távolabb megyek tőle vagy csak elfordulok a másik irányba, már sír, mint akit nyúznak. A wc-n is az ölemben ül, mert ha leteszem sír.
2018. febr. 20. 20:44
 6/36 anonim ***** válasza:
42%

Gondolom, nem fiatal, aki rád szól.

Legközelebb mondd neki, lehet menni nyugdíjas otthonba. Ott síri csendet kapnak. Ne húzd fel magadat ilyesmin. Ha szólni akar hozzád, hagyd ott. Hihetetlen, hogy egy lakótelepen némelyek a mindennapi élettel járó zajokat, egyebeket egyenesen sértésnek veszik. Bár falun is van olyan, hogy feljelentettek valakit, mert kukorékolt a kakas.

2018. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Ház előtt csak akkor telefonálok, ha alszik a babakocsiban és megvárom az ébredését, csak utána megyünk haza. Így volt, hogy a 1,5 óra alvásából 20 percet, amit nem sétáltunk, telefonálással töltöttem. Ja és válok, szinte napi kapcsolatban vagyok az ügyvéddel telefonon.
2018. febr. 20. 20:48
 8/36 A kérdező kommentje:
Nyugdíjas házaspár 70 felett.
2018. febr. 20. 20:49
 9/36 A kérdező kommentje:
De azért nem szólnak, hogy hétvégente nem vagyunk itthon és hogy heti 1-1 napot leszámítva 8-tól reggel 7-ig átalussza az éjszakát sírás nélkül, csak a fogzás miatt tegnap nem. Ja és ma már 7-kor elaludt.
2018. febr. 20. 20:52
 10/36 anonim ***** válasza:
14%
Hagyd őket a fenébe, az ilyen nem normális. Ha legközelebb hozzád szól, én a helyedben fapofával elsétálnék mellette. Csak, hogy érezze a törődést.
2018. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!