Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinél szeretnek leskelődni a...

Kinél szeretnek leskelődni a szomszédok? Sztorikat várok.

Figyelt kérdés
Rajtunk imádnak mozizni, pedig nem csinálunk semmi extrát.Képesek kiülni csoportosan a kertbe nyáron és bámulnak.Van hogy át is kiabálnak, mit hogy kéne.Már tettünk fel nádat a kerítésre, az meg nem tetszett nekik és még szóvá is tették.

#Szomszédok #leskelődők #kukkolók
2018. ápr. 17. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiabáljátok vissza:


- Mivan suttyóék, megint tönkrement a TV-tek?!

2018. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Már tettünk fel nádat a kerítésre, az meg nem tetszett nekik és még szóvá is tették."


És?

2018. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sztorikat....
2018. ápr. 18. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én szomszédom nagyon szeretett leskelődni, meg fényképezni, meg videózni...
2018. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az alattunk lakó nyanya leselkedik folyton a kukucskálón. Ilyenkor általába hangosan szoktam mondani, hogy Igen megjöttem megyek ugrálni a járdára. (Azt mondják, hogy napközben a lakásunkban ugrálunk egy járdalapon mikor otthon sem vagyunk).
2018. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem a szomszéd, hanem sajnos apám. Mikor otthon laktam velük is gyakran előfordult, pl a kocsiba kamerát szereltetett fel és visszanézte hogy vezetek. Folyton kierőszakolja, hogy pontosan hova megyünk nyaralni (ilyen google mapsen megnézi pontosan a ház paramétereit és elmondja, hogy szerinte mi nem jó, aztán küldözget más opciókat, hogy hova kéne mennünk), odafele és visszafele is folyton nézi neten, hogy az általunk választott úton hol van dugó hol nincs és merre menjünk amúgy is, mit keresünk ott, ahol ő mondta, hogy ne menjünk. A legdurvább az volt, mikor elmentek nyaralni, mi párommal még egyetemisták voltunk, így vállaltuk azt a szerepet, hogy addig vigyázunk a házra, kutyára. A ház udvara körbe van kamerázva, mert apámnak az a paranoiája, hogy mindenki hozzánk akar betörni. Megjöttek nyaralásból és akkor közölték velem, hogy végig nézegették, hogy mit csinálunk az udvaron... éppenséggel intimtevékenység nem volt, de mivel zárt udvar, ezért előfordult, hogy mondjuk én egy bugyiba mentem ki, párom gatyába... de úgy egyáltalán bakker milyen dolog ez. Nem lehet elmagyarázni neki, hogy mi a baj ezzel, még büszke is rá. Azóta nem vigyázunk a házra, ha amúgy ráérünk sem.
2018. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!