Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális, hogy a szomszédom...

Normális, hogy a szomszédom odajött beszélgetni hozzám?

Figyelt kérdés

4 éve élek itt, most már egyedül. Amíg faterommal beszélgetett, addig még ok volt, mert egy közös pont. De most már mit akar? Ha nincsenek barátai, miért nem barátkozik, vagy becsülte meg azokat, ha régebben voltak neki? Vagy miért nem keres magának valami hobbit?

Én amúgy sem szeretem, ha odajönnek hozzám. Akivel akarok beszélgetni, azzal majd úgyis fogok.

Az a legnagyobb bajom, hogy személyes dolgokat kérdez, miközben nekem eszembe sem jutna ilyeneket bekérdezni, és csak még gázabb, hogy ő nem oszt meg hasonlókat a faggatózás előtt.


2019. jan. 27. 17:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%

Hú de egy antiszociàlis taknyos hülyegyerek vagy te!

És nem, nem öreg vagyok, 34 éves, közvetlen nő.

2019. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Te csak azért írtad ki ezt a kérdést, hogy egy középkorú férfit jól leoltogass idefent, és várd, hogy majd a sok veled egykorú jól melléd álljon véleményben. Na és ez mennyire normális?
2019. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!