Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Összevitatkoztam a szomszéddal...

Összevitatkoztam a szomszéddal, nagyon felkapta a vizet. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy szerintem semmiségen borult ki. Én már visszaszívtam, de úgy felhúzta magát, hogy aggódok nehogy valami kárt csináljon nekünk. Az autókkal bejárunk az udvarba, abban talán nem tud kárt tenni. Még mire kellene figyelni?

Mással volt már ilyen?


2019. jan. 31. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem, te vagy az első a világon.
2019. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerti állataid vannak?
2019. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Min vitatkoztatok össze? Min borult ki? Kertesházban laktok? (Gondolom igen). Miért gondoljátok, hogy kárt okozna nektek? Konkrétumok nélkül elég nehéz bármit is mondani.
2019. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát kinti-benti kutyáink vannak. Remélem arra nem vetemedik, hogy azokat bántsa. Privátban megleírom a részleteket ha kell.
2019. jan. 31. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ide miért nem vagy hajlandó leírni?
2019. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Paranoia lesz.


Nem ertem szomszedokkal minek veszekedni ??en nem szolok egyikhez se, beke van es nyugalom nincs harag de baratsag se. Egyszeruen csak a szomszedaim. Csaladi haz amugy.

2019. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!