Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan derítsem ki, mi történt...

Hogyan derítsem ki, mi történt az alsó szomszéddal?

Figyelt kérdés

Nem láttam egy pár napja az alsó szomszédot. Egy jelenség volt a házban, mert minden hülyeségért pampogott (a teljesség igénye nélkül: miért beszélgetsz a lépcsőházban, miért zuhanyzol későn, miért zuhanyzol korán, hogy mertél elejteni egy poharat este 8 után, miért használod a mikrót éjjel, hogy mersz szeretkezni). Szóval az egész ház egy emberként utálta, és most, hogy megkérdeztem pár embert, hogy látta-e, mind csak azt mondták, hogy hál' Istennek, nem.

Kaputelefonra, dörömbölésre nem nyit ajtót, vezetékes telefonját nem veszi fel, a postaládát már egy ideje nem ürítette (kilógnak a szórólapok a tetején, meg egy újság is bele van tuszkolva).

Remélem, hogy csak elutazott, még jobban remélem, hogy végleg el is költözött innen, de akkor is aggaszt, hogy ilyen esetben szólni szoktak valakinek, hogy locsolja a virágokat, vigye be a postát, etesse a macskát, stb. Mi van, ha valami miatt mozgásképtelen lett hirtelen (baleset, rosszullét, ilyesmi), és ott fekszik benn, vagy meghalt? Amilyen lehetetlen természete van, el bírom képzelni, hogy senkinek nem is hiányozna. Amúgy meg bármelyik betörőnek célpont lehet a teli postaláda, meg a kicsörgő, nem felvett telefon miatt.

Mit kell ilyen esetben tenni?


2018. nov. 30. 00:15
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*senkinek nem is hiányozna - úgy értem, senkinek nem tűnne fel, hogy történt vele valami, mert nem keresné senki.
2018. nov. 30. 00:17
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem szólni kéne a rendőröknek,hogy menjenek be,hátha tényleg ott fekszik vagy ilyesmi
2018. nov. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Közös képviselőnek megvan a telefonszáma gondolom
2018. nov. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy tényleg elutazott, csak az elviselhetetlen természete miatt nincs senkije akire rá tudta volna bízni a postaládát.
2018. nov. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Bekövetem mert érdekel a sztori vége, az én tippem agyvérzés.
2018. nov. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

Szóljál valakinek! Akár a rendőrségnek is, de nem tudom örülne, ha betörnék az ajtaját...


Nálunk ilyen esetben 3 napja bent volt holtan. Főleg, ha idősebb vegyétek komolyan...

2018. nov. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Házunkban a postás hiába csengetett egyik lakásba, több napon is. Szóltak a közös képviselőnek, ő a rendőrségnek, valahogy kifeszítették az ajtót. A néni az ágyhan feküdt tüdőgyulladással.napok óta, még magánál volt, de a kórházban utána meghalt.

Visszatérve a kérdésre, viszont mi van, ha elutazott? Ez a baj, akibsenkivel nincs jóba a házból, arról nincs infó.

2018. nov. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már rég halott.
2018. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett?
2018. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%
6-os vagyok, mi történt??? Meghalt szegény?
2018. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!