Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Átjár lopni rendszeresen a...

Átjár lopni rendszeresen a szomszéd, rendőrség tehetetlen alacsony az érték (fa, tyúk, kacsa. ) még ő jelentett fel amiért fenyegetően megígértem ha megint átjön eltöröm a lábát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már évek óta lopja a fát már új kerítés van letaposta, kotlót befogta, ... és még sok mindent kuvaszaimat lemérgezte mert egyik megkapta éjjel mit lehet az ilyen szomszéddal kezdeni, ha tetten érem nincs a kezébe semmi csak az udvaromon volt kezét emeli magasba és kiáltja megadom magam.

#lopás #szomszéd #tolvaj #szomszéd lop
2019. febr. 22. 07:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

Elverném mint a szart, kihívnám a rendőrséget és közölném, hogy betörés közben rám támadt ezért védekeztem.


De ha csak simán elvered sem fog semmit tenni. Mit csinál feljelent? Bizonyítsa bárki, hogy te voltál és nem más kapta el betörés közben máshol.

2019. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Kamera és ha van felvétel akkor rendőrségi feljelentés + az udvarra mozgásérzékelős reflektor
2019. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Még a kamerát is ellopta? Hát mekkora cigány lehet ez te? XDDD
2019. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Kamera felvétel után első körben feljelenteném magán laksértésért.

Ha így sem tesz semmit a rendőrség,akkor én is átmennék hpzzá,és ugyanannyi értékben visszavenném amit ellopott.

2019. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Bocsi,utolsó vagyok. Esetleg próbáld kifigyelni mikor van nálatok,és vedd fel mobilra. Az a legjobb,ha valaki venné az eseményeket,hogy a felszólításod ellenére sem hagyja el a birtokodat.
2019. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

A csapdázás nem rossz ötlet. Én letennék pár rozsdás ácskapcsot a fűbe. Szomszéd csaj lépett bele annak idején mikor építkeztek, elég csúnya volt és volt egy köre a balesetin, de nem okozott maradandó károsodást.

Ha kérdik, hogy került oda, hmm, nem tűnt fel, arra nem járkál elvileg senki, építési hulladék.

2019. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Minden egyszer szir-szar dologért kihívnám a rendőröket. Kötelességük foglalkozni a dologgal, hiába kis érték. Előbb utóbb marhára meg fogják unni és muzáj lesz kezdeniük vele valamit.


Ha ez nem jöhet számításba és nagyobbnak meg erősebbnek érzed magadat nála, akkor meg csak megvered. Nem kell agyonverni, csak annyira, hogy ráfoghasd, hogy neked támadt és önvédelem volt. Ha havonta kap 3-4 sallert mert átjárkál, akkor gondolom megunja.

2019. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A kamerát álcázd! Ha lesz új kutyád, idomítsd be, hogy semmit ne egyen, amit nem te adtál neki.(Erre vannak módszerek, én nem ismerem őket, de tájékozódj kutyaiskolában, vagy akár itt a gyakorin a kutyás részben.) Olyan csapdákat szerelj fel, ami nem tesz kárt benne, csak beszennyezi, pl. befestékezi. Ez egyúttal bizonyíték is ellene. Jelöld meg valahogy a tulajdonodat. Ha megtalálod nála és visszaveszed (nem erőszakkal), az jogos. Ha van rá pénzed, erősítsd meg a kerítést, ültess a tövébe belülről, a te oldaladról szúrós bokrokat, hogy ha átmászik, azokba essen.
2019. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Milyen természetű a tolvaj ?!

Tipikus cigány akit ha elvernek jönnek még 5en verekedni ? Ha igen akkor ne verd meg csak rakj ki csapdának.

Ha pedig nem akkor figyeld ki seprűnyél csúzli stb fantáziádra van bízva csak ne maradjon nagy nyoma...

2019. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Amatőrök!


Nagy értékű lopásra jelentsd fel!

2019. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!