Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Átjár lopni rendszeresen a...

Átjár lopni rendszeresen a szomszéd, rendőrség tehetetlen alacsony az érték (fa, tyúk, kacsa. ) még ő jelentett fel amiért fenyegetően megígértem ha megint átjön eltöröm a lábát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már évek óta lopja a fát már új kerítés van letaposta, kotlót befogta, ... és még sok mindent kuvaszaimat lemérgezte mert egyik megkapta éjjel mit lehet az ilyen szomszéddal kezdeni, ha tetten érem nincs a kezébe semmi csak az udvaromon volt kezét emeli magasba és kiáltja megadom magam.

#lopás #szomszéd #tolvaj #szomszéd lop
2019. febr. 22. 07:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom kifigyelni mert én oda vagyok dolgozni amíg ő garázdálkodik tehát akkor a jog kvázi a tolvajt védi és több, mint 8-10 éve mielőtt már politikai hozzászólásokba csapna át a téma!
2019. febr. 25. 18:34
 22/23 anonim ***** válasza:

Tudod merről jön be? Ha igen, akkor szórj oda tüskebokor ágat vagy akármilyen szúrós növényt,szöget vagy ami van.


Kerítés mellé ajánlom az ilyen növények ültetését,elszórását.Szerintem tűztövis lenne a legjobb választás.Gyorsan terjed,bírja a telet és vágni is rohadt nehéz(mondjuk ez negatív is, mert képes elvadulni).

2019. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kerítsd be a házak közti rész 3 m magas lemeztáblával.



Mikor költöztek be ezek a c gányok oda? mikor kipusztultak az öregek?

2021. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!