Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hangosan sexel felettünk a...

Hangosan sexel felettünk a szomszéd. Hajnalban sokszor kelünk fel rá hogy visong meg nyög az asszony. Utánna meg hangoskodnak tvt néznek hajnal 2-3ig. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van 2 gyerek is eddig szerencsére az "akciókat" nem hallották de a dübögésre hangos tv-re már felketek. Ilyenkor bekopogni nem tudok mert minden szinten külön bejárat van a folyosókra amit csak az ott lakók tudnak nyitni. Azt sem tudom kik ők mert még nem láttam kik laknak ott.nem rég költöztünk ide. Gondoltam hogy írok egy kis üzenetet és kirakom a faliújságra. Vagy mit tennétek?
2019. márc. 12. 15:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

#10:

Azért akinek elmegy a hangja vagy bereked, az igenis tud némán kefélni. xD

2019. márc. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%
Én biztos kiírnám a folyosóajtójukra, hogy "ejj, ez tegnap este olyan jó volt, hogy utána még én is rágyújtottam -az alsó lakó"
2019. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
A gyerekek igenis csöndbe tudnak lenni, ha normálisan vannak nevelve és nem úgy viselkednek, mint ahogy a legtöbb átlag, mint valami fogyatékos. Legtöbbször az anyjuk értelmi szintjét tükrözi az olyan gyerek. Rühellem az ilyeneket.
2019. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
21%
Kiröhögném azt aki emiatt szólna vagy óvodás szintű cetliket küldözgetne.Persze minden házban van pár mama és kiéhezett feleség,akiknek nem jut és ezért másnak se jusson.Inkább hallgatózz és mászd meg az uradat,be lehet ám indulni rendesen.Ha meg nem megy már és meguntátok egymást,csöngessetek be,hátha játszik a négyes.
2019. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
23%

14-es nagyon jól mondja.


Mivel otthon nem jár ki dugás,ezért ha meghalja véletlenül akkor már támad az átlag magyar.

Tessenek szexelni többet,és amikor ők csinálják ti is csináljátok,TÁDÁMMMMM.


Érdekes mindig a ,,b_szatlanok" szólják le aki szexel,tudom tudom ebben az országban ha jól érzed magad már leugatnak.


Irigykedés helyett szépen felhúzni a szexi fehérneműt uraknak meg egy finom üveg drága bor haza,házimunkába besegíteni és szépen mehet utána.

2019. márc. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Amikor hangoskodnak, tegyél egy KIS hangerőt valami jó kis sportműsorra.
2019. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi is megszivtuk ,uj lakok

Feldoromboltem akcio kozepen seprunyellel

azota kuss van...

2019. márc. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

15 - ös tenyleg???

Nem tudom ferfi v no vagy,

de gondolom amikor dugod az asszonyt

es masik ferfi nyogeset hallod gondolom felizgatna ugye?

Vag ha no vagy es szinkronban nyognetek?!

Hidd el elèg lelohasztò dolog...

2019. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Utolsò nem foglalkozok vele,teszem a dolgom,ha kell bekapcsolok egy zenèt.
2019. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ki kellene deríteni, kik laknak felettetek és személyesen megkérni őket, hogy vegyék vissza a hangerőt.

Vagy pedig kirakni a faliújságra egy üzenetet, ahogy írtad. Nem tudom, liftes-e a ház, mert akár oda is ki lehetne tenni.

Gondolom, más szomszéd is hallja őket, és ők sem örülnek túlzottan, hogy éjszaka zajonganak, mikor a normális emberek aludni szeretnének. Mások hangos, a párzó macskákéval vetekedő szexhangjaira meg végképp nem kíváncsi senki.

2019. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!