Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvállaljam a szomszéd asszony...

Elvállaljam a szomszéd asszony két kicsi gyerekét?

Figyelt kérdés

A szomszéd asszonykát ma elvitte a mentő szülni, az apuka megkért, hogy éjszakára vigyázzak már a gyerekekre. A kicsik 2,5 és 1,5 évesek. Saját gyerekem még nincs.

Ennyi információ alapján mit gondoltok, elvállaljam a kicsiket éjszakára?


2014. jan. 5. 17:28
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem, nyugodtan elvállalhatod. Ha valamit nem tudsz, akkor szülők/itt is vannak akik segítenek.
2014. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
70%
Persze, miért ne vállahatnád el őket? Nagy segítség ez a családnak.
2014. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
30%

Nem. Nyilván tudták, hogy egyszer az a baba kijön, csak volt valami tervük, nem csak az, hogy a szomszédnak odaadják.


Nagyobb gyerekekre vigyáznék, de nekem ezek túl kicsik. Félnék, hogy elrontom őket.

2014. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
53%
Persze, csak egy éjszaka lesz. Ha apu megfürdetve hozzá át őket akkor a te dolgod csak egy kis játék, kakaó adás és a lefektetés lesz. :)
2014. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
67%

3-aska

Olyanról még nem hallottál,hogy hirtelen beindul a szülés?


Kérdező igen vállald el.Nem lesz semmi bajuk és neked sem.Valószínű bíznak benned és hirtelen jött ez a mai napra.Biztos volt más tervük de ha a nagyszülők vidéken vannak....na mindegy.

Én szó nélkül vállalnám a szomszédasszonyom gyerekeit.

2014. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
54%
Elég nagy kihívás 2 ilyen kis gyerek!
2014. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
82%

Én azért nem merném elvállalni, mert egyáltalán nem értek a gyerekekhez. Mondjuk nincs az az ember, aki rám merné bízni őket, szóval... :D


De, ha neked nincs ilyen gondod, akkor nyugodtan vállald el.


28/N

2014. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Nekem kellene megfürdetni is őket, a fiú anyjára nem akarja bízni mert egy kicsit iszik. A dédnagyszülők meg már öregek.
2014. jan. 5. 17:42
 9/51 anonim ***** válasza:
27%

Normális szülő arra is felkészül, mi van hirtelen menni kell, főleg, ha van már két gyereke... elég szomorú, hogy nem volt annyi eszük, hogy előre megbeszéljék a szomszéddal... azt se értem, minek kell apuka éjjel a kórházba.


Egyébként, persze, elvállalnám, a két kisgyerek nem tehet róla, hogy kicsit furcsa és gondolkodni nem tudó szülei vannak.

2014. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
70%

"Olyanról még nem hallottál,hogy hirtelen beindul a szülés?"


Épp erről beszélek. Egyszer bekerült oda a gyerek, ki is fog jönni. Bármikor, ha ne adj isten koraszülött. Pont ezért nem értem, mert ha én terhes lennék, és lenne két ilyen kicsi gyerekem, 100%, hogy lenne valami tervem a kilenc hónap minden órájára.


Mi van, ha a kérdező nincs otthon, csak a rosszmodorú, 40 kutyás, morgós bácsi?

2014. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!