Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Futópadot gangos lakásba?

Futópadot gangos lakásba?

Figyelt kérdés
Mar regota szeretnenk egy futopadot, ami az elozo lakohelyunkon megfelelo lett volna, de elkoltoztunk egy szokasos belvarosi 3 emeletes gangos lakas 3. emeletere. Idaig nem tunik ugy, hogy annyira sok zaj athallatszodna, de lehet csak azert mert alapbol csendesen elnek a szomszedaink vagy elkeruljuk oket. A Mediwel futopadjat neztuk ki, meg is neztuk es nem tunt annyira hangosnak. Viszont semmikeppen nem szeretnenk ugy megvenni ha nagyon eselyes, hogy zavarja a szomszedainkat. Valakinek volt mar tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2019. ápr. 2. 01:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszt!

7/10 igen, sok olyat olvastam rola, hogy nem olyan hasznos viszont voltak olyanok is akik azt mondtak, hogy nagyon jo.

2019. ápr. 2. 20:40
 12/17 A kérdező kommentje:

Tegyuk fel,hogy megvennenk a futopadot, mert a korulottunk lakok azt mondjak, hogy oke es van olyan idopont, amikor nem zavarna oket. Milyen anyagot tudok alatenni, ami erosebben csokkenti a zajt mintha egy futopad ala valo szonyeget tennek ala? mindenkepp csak ala tudom tenni, mert alberlet, szoval

nem nagyon tudunk bonyolultabb dolgokat csinalni.

2019. ápr. 2. 20:44
 13/17 anonim ***** válasza:

Én ellipszis trénert szeretnék venni. Remélem, pár hónapon belül lesz rá áldozható pénz.


Olcsóbb, kisebb, halkabb.

Szerintem egészségesebb is, mert kíméli az ízületeket. Legalábbis nincs benne huppanás, ugrás.


Én szív-érrendszer-erősítésnek mozgok elsősorban, erre egészen biztos vagyok benne, hogy jó.

Tudom, a fogyás bonyolultabb (de tényleg, nagyon nem mindegy a pulzustartomány stb), arra nem tudom, mi a jó és hogyan.

Bár sok valóban vékony lány a kalóriára megy, olyan is, akinek inkább híznia kellene.


Neke, szív-érrendszer, általános egészség, idegek...


Télen jártam kondiba és szerettem az ellipszis trénert.


Javaslom.

2019. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én ilyet vennék:

[link]


Az egyik vélemény:

"Védi a padlót, a Cross-trainer sem mozog rajta. Az alsó szomszéd sem hall semmit az edzésekből, pedig van, hogy csak 23 óra után van rá időnk."

2019. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az a decathlonos nem való futópad alá, nem mellesleg a képen látható bringa alá se nagyon (van ilyenem, tornaszönyegnek használom, arra jó)



Futógép alá ilyen kell: (ilyen van az én gépem alatt is)

[link]

2019. ápr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vegyél. Oké hogy társasház, ismerem a műfajt, de azért nem élhetsz állandóan lábujjhegyen. Heti pár alkalommal kocogsz rajta 1-1 órát, nyilván nem az éjszaka közepén, normális ember ezt tolerálja.
2019. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
A lépcsőzés már nem menő?
2019. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!