Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópadot (széltében és...

Futópadot (széltében és hosszában viszonylag nagyot és nagy dőlésszögűt) szeretnék venni, max.300e Ft-ig,85 kilós emberhez, sokadik emeletes társasházi lakásba. Emiatt fontos a lengéscsillapítás (? )! Nem lényeges a programok száma.

Figyelt kérdés
Gondolom, társasházba nem annyira jó ötlet, de hátha tudtok valamilyen típust, céget ajánlani, mert az otthoni munkám mellett ritkán tudok csak kimozdulni. Köszönöm szépen.
2018. márc. 22. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megítélni, úgyis csak akkor derül ki, amikor használod, és a szomszédod hülyét kap tőled. A lábad dobogása akkor is zajt fog csapni, és rezgéseket fog kelteni a padlón, döngeni fog akkor is, ha a gép maga csendesnek mondható. Csak azt képzeld el, hogy én egy "lakossági" steppert használnék otthon, amivel nem is ugrálok, csak taposom, de feljött az alattam lakó, hogy zavarja. Én abban állapodtam meg vele, hogy hetente kétszer fél órát fogom használni, egy előre megbeszélt időpontban, hogy akkor el tudjon menni otthonról, és lelkileg is fel tudjon készülni a zajra.
2018. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van! Milyen más gép jöhetne számításba?
2018. márc. 22. 10:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha csak megdöntve gyalogolnék rajta, az talán nem zavarná a szomszédot...
2018. márc. 22. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem társasházba ne vegyél gépet, csak porfogó lesz, vagy a szomszédok fognak megőrülni, és a te agyadra menni, tapasztalat. Nincs egy zárható tárolód, pincéd, ahová elhelyezhetnéd? Ott garantáltan senkit sem zavarna.

Nem tudom, milyen az otthoni munkád, hogy esténként, vagy reggelenként ne tudj egy órára kimozdulni, utcán, parkban futni, vagy elmenni egy edzőterembe.

2018. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!