Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten melyik kerület a...

Budapesten melyik kerület a legbiztonságosabb?

Figyelt kérdés

Szobát bérelnék, illetve most is itt élek már egy ideje, viszont elég rossz környéken lakom (Pesterzsébet, Baross utca, gyűlölöm, de olcsó).

A munkahelyem a 9. ker-ben van, szóval jó lenne ahhoz viszonylag közel.

8; 20; 21. kerulet kizárt.


2019. ápr. 22. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez nem jó kérdés, hiszen ha szobát bérelnél úgy sem tudod megengedni a legbiztonságosabb kerületet.


Szerintem én a legbiztonságosabb helyen lakok Budpesten.


Közvetlenűl a parlament mellett, ahol egy bizonyos idő után nem hogy senki sem jár, de rossz emberek főleg nem hiszen látótávolságra van mindig legalább 2-3 parlamenti őr vagy éppen rendőr.


Meg persze a környező minisztériumok és egyébb intézmények előtt is éjjelnappal fegyveres őrök vannak.


Pl.: A Kúria vagy a honvédség épülete.

2019. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 5. kerulet eszaki resze: lipotvaros. Ahogy az elottemlevo leirta.

Ez kiemeletn draga kornyek,de megeri az arat. Nezz korul jol. Inkabb itt lakj vmi regebbi berendezesu/foldszinti lakasban,mint Erzsebeten.

2019. ápr. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Tipikus vidéki felfogás...

8.kerület nem olyan, mint a "híre"

Ahol most vagy sokkal ócskább. Ugyanis a 8.kerületben kivásárolták a csőcseléket és kitolták őket a külvárosba. Köztük erzsébetre, kőbányára stb

Fejlődő kerület ezért van minden harmadik sarkon építkezés... Persze akad még néhány retek, de az is el fog tünni.


A legbiztonságosabb a 12.ker, de arra nem lesz pénzed.

2019. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
#1 jaa, akinek van pénze...
2019. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én menekülnék a 8. kerületből, csak nem tudok.
2019. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, most nagyok népszerű ez a legenda, hogy a 8 ker milyen tiszta lett, mert felhúztak 2 házat meg kipateroltak egy utcát.

Közben meg..

Amugy az V ker tényleg jó.

2019. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ottlakóként mondom, egyre rosszabb a 8.

Sára Botond óta meg pláne romlik.

2019. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!