Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek melyik a legrondáb...

Szerintetek melyik a legrondább város Magyarországon?

Figyelt kérdés
Elhanyagoltabb, rendezetlenebb, legrondább épületek stb...

2019. máj. 7. 18:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a legbrutálisabb Mátészalka! A felújított színházon kívül nincs egyetlen épkézláb épület sem (a legtöbb kifejezetten ocsmány), és ami van, az is teljesen koncepció nélkül és abszolút rendezetlenül lett egymás mellé hányva. És az a rengeteg indián fölöttébb kiábrándító...
2019. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem Békéscsaba sem egy matyóhímzés. Én szépnek látom Budapest legtöbb részét, csak kevés a zöld és sok az ilyen csili-vili színes hirdetés, ami rontja a városképet. Én betiltanám. Egy hónapig Debrecenben kellett tartózkodnom és az a hely fájdalmasan lapos, unalmas és poros, lehet ezért láttam rondának is (mondjuk az Egyetem és környéke a Nagyerdővel [remélem így hívják] együtt szép, meg a Nagytemplom, de ezzel együtt kifújt a dolog).
2019. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%

Budapestiként sajnos a főváros ugrott be.


Ok, hogy a belváros szép (ahova az ember be se fér a tömegnyomortól), bár ott bőven van mocsok, hulló vakolatok.


Kicsit kijjebb hulló vakolatok, mérhetetlen mennyiségű mocsok, vizelet, kutyaürülék, lakótelepek hegye, sok-sok és egyre több gettósodó terület, elhagyatott iparterületek.

2019. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
22%
Vác, Göd
2019. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Tatabánya.
2019. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%

Budapest szerintem nem csúnya város.


Amúgy Dunaújváros, Székesfehérvár.

2019. máj. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%
BP szerintem se csúnya, csak zavaró hogy le van pukkanva, szemetes, és mindenhol ott vannak a bizonytalan eredetű darabos szétfröccsent pacák a járdán, undorító.... pedig nagyon szép hely lehetne.
2019. máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
41%
Pesterzsébet.
2019. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem Salgótarján, de nyilván nem jártam minden magyarországi városban, amiből jelenleg 346 van.
2019. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Országos szinten nem tudom, de a dél-dunántúli régióban szerintem toronymagasan vezet Komló!

Lepukkant, pusztuló volt bányaváros, amióta nincs bánya, csak egyre rosszabb. A belváros is mocskos, elhanyagolt, a többi részről meg aztán ne is beszéljünk! Mintha megrekedt volna a 70-es években.

Persze a lakóiról sem lehet sok jót mondani. A normális, fiatalabbak már rég elhúztak egy élhetőbb városba, így maradtak a drogosok, a cigányok, és a besavanyodott panelnyuggerek. Fejlesztés kb. semmi, ha nagy ritkán nyit egy-egy új kajálda, pár hónap alatt becsődöl, egyedül a kocsmáknak éri meg.

Borzalmas hely, egy ideig laktam ott, azóta a környékére sem megyek.

2019. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!