Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne tenni ebben a...

Mit lehetne tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ketten élünk egy szobában, munkásszállóról van szó. Tegnap este munka után beszélgettem a barátommal, erre beszól a szobatársnőm, hogy kicsit halkabb legyek, aludni szeretne. Ezzel nincs is semmi baj, jogos volt, hisz ő korán kelt, az én hangomat meg tompította a füles, nem tudtam, hogy hangos vagyok. Viszont a probléma az, hogy ő csak úgy tud elaludni, ha szól a TV. Én viszont nem tudok a zajban aludni, mondtam is már neki, de nem nagyon érdekli őt. Tegnap aztán hajnali 3 felé megelégeltem a dolgot, lehalkítottam a TV-t, erre beszól, hogy szeretné hallani a tévét. Ha annyira álmos, akkor miért nem alszik? Múlt héten én keltem korán, nem tudtam magam kipihenni, mert szólt a TV egész éjjel, ha meg le merem halkítani egyből felébred.


Ha beszélgetni akarok a barátommal azzal nincs gond, kimegyek én a konyhába, de sajnos nem tudok TV mellett aludni.


2019. máj. 17. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Másik szobát nem tudsz kérni? Mindegyik foglalt?
2019. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok másik szobát kérni.
2019. máj. 17. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha ő nézné fülessel a tévét?
2019. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress másik munkahelyet vagy kérd meg a barátod, hogy költözzetek össze és legyetek szobatársak. Ugyanezt megéltem én is annyi, hogy én egy már majdnem nyugdíjas emberrel voltam egy szobában. Neked még szerencséd van! Ez a pali még a hűtőt is befoglalta 😂 Azóta természetesen felmondtam.
2019. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!