Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudnék tenni az alábbi...

Mit tudnék tenni az alábbi helyzetben? (Lent részletezem! )

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki úgy látszik nem tudja hogy minden ember egyéniség. Rá akar venni, hogy én is érdeklődjek az ő hobbija iránt, amire abszolút teszek. Eddig udvariasan kifogást kerestem (pl. túl elfoglalt vagyok). Legközelebb udvariaskodás helyett szeretném őszintén tisztázni, hogy nem érdekel ami őt annyira megfogta. Biztos vagyok benne, hogy visszakérdezne, miért nem (Elég kötözködős). Bocsi, ha túl hosszú!

2016. szept. 4. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozom se magyarázattal se elszámolással feléd a kérdésben. Nem érdekel! Ha nem fogod fel elsőre,lebetűzöm vagy elküldöm írásban.
2016. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán barátkozni akar veled, ezért akar bevonni az ő érdeklődési körébe.
2016. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hú nekem is van ilyen barátom, tényleg idegesítő. Vele az van, hogy mindig kitalál valami új "nagyon szuper" dolgot, ami engem egy kicsit sem érdekel, ilyenkor kifogásokat keresek, mert előbb-utóbb elfelejti. Ne bántsd meg semmiképpen, de amikor legközelebb felhozza a témát, akkor mondhatod azt, hogy téged nem "ez" érdekel, hanem "az2, vagy téged "az" jobban érddekel, szívesebben csinálod azt. Ez talán nem bántó, de közöld vele, hogy neked ez nem fontos.
2020. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!