Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd az ablakban füvezik,...

Szomszéd az ablakban füvezik, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy hárpia szomszéd típus, panelban lakok, voltam én is fiatal, néha nem vetek meg én se egy kis mókát, és tudom, alkalmazkodnom kell, DE... A felettem jobbra levő lakást kivette 2 fiatal kissebbségi srác, és azóta napi 5-6x szívnak az ablakban, konkrétan a lakásomban áll a fűszag, amit kifújnak jön be hozzám. Egyedül élek a kisfiammal, részint neki sem tesz jót,meg zavar is nagyon, de nem mertem még nekik szóvá tenni. A közös képviselőhöz lehet fordulni? Vagy ha kihívom a rendőröket egy ilyennel kijönnek?

2019. máj. 28. 20:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, mindennapossá vált a dolog sajnos, szóltam nekik, magyon kedvesen elnézést kértek aztán egy óra múlva folytatták :/ szóval nem egyszeri használtról van szó.
2019. jún. 14. 19:34
 12/12 anonim ***** válasza:
A közös képviselő nem fogja megvédeni az életteredet, másrészt tojni fognak őrá is. A többi szomszédodnak meséld el, fogjatok össze. Ha nem segít, vagy nem megy, feljelentés jegyzőnél, birtokvédelmi eljárás, feljelentés rendőrségen tiltott szerek kereskedelme miatt, feljelentés rendőrségen kiskorú veszélyeztetése miatt...
2019. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!