Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha elmegyek egy kis faluba,...

Ha elmegyek egy kis faluba, idegenként mennyire fenyeget ennek a veszélye?

Figyelt kérdés
Hogy a helyiek számonkérjék rajtam, mit keresek ott, miért jöttem, esetleg megbámuljanak hogy minek vagyok ott
2019. máj. 29. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyire kicsi? Azt fogják gondolni, hogy egy ismerősödhöz mész.
2019. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy, hogy valami ügynök vagy...de az miért veszélyes, hogy valaki a házában vagy az udvarában él, van,és gondolatai vannak?
2019. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Átutazóba mennél keresztül rajta?

Vagy lakni mennél oda hosszabb időre?

2019. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ügynök, mi? :) Inkább migráns.
2019. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem kizárt, hogy megkérdezik, kihez mész.
2019. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezer dologtól függ. Nem mindegy, hogy Borsodi cigány falu vagy Telkiben az újgazdagék. De például az északi régiókban elég sűrű túraút hálózat van és senki nem lepődik meg, ha idegenek kirándulnak arra.
2019. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tőlem meg szokták kérdezni unatkozó nyugger utca emberek hogy mit keresek ott, de lerendezem egy "semmi közöd hozzá" (ha letegeznek akkor visszategezek, hiába 70 éves).

Megbámulni megfognak mindenhol, azt garantált.

2019. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%
Falufüggő, én kisvárosban nőttem el (kb. 5000 fős) de a nevén kívül full tanya az egész. Ott ha egy idegen autó megáll az utcában, mindenki egyből az ablakban csüng és várnak hogy ki lesz az a bátor személy aki először megy ki megérdeklődni az idegent hogy kinek a gyereke/unokája vagy kihez jött és miért. Velem is ezt csinálják, mert áltsuli után nem láttak és nem ismernek fel ha néha odamegyek. Mindig ez a forgatókönyv, leskelődés, aztán valamelyik kijön és a kapuból odakiabál hogy "te nem xy lyánya vagy? nem? akko' kijé?!" :D Mikor a barátom először vitt haza kocsival és nálunk aludt, reggel arra ébredtünk hogy kész kis tömeg áll a kapunk előtt az idegen autót bámulva és találgatják hogy vajon kié lehet.
2019. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem magánterület. Ha mégis faggatóznak, kérdezz vissza: ki kérdezi?
2019. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!