Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek fenyegeti őt az...

Szerintetek fenyegeti őt az alkoholizmus veszélye?

Figyelt kérdés

Negyvenes pasi, (még) sosem volt alkoholista.

De nyáron meg szokott inni napi 1 üveg sört eléggé gyakran. Nem mindennap, de hetente többször.

Viszont utána meg hónapokig nem iszik egyáltalán.

Csak én parázok feleslegesen, ha attól félek, hogy alkesz lesz belőle? Az eddigi pasijaim egyáltalán nem ittak alkoholt.



2018. júl. 31. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem alkoholizmus.
2018. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos volt rossz példa a családomban, ezért félek az átlagosnál jobban.
2018. júl. 31. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak nyáron és nem is minden nap akkor köze nincs az alkoholizmushoz
2018. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szeret vedelni és talán az átlagosnál jobban szereti a sört.


De ennek köze sincs az alkoholizmushoz. Feleslegesen aggódsz

2018. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne az anti alkoholista ( sose iszok mert az bűn ) pasijaiddal össze hasonítani a mostanit . Negyvenes pasi , hetente többször 1 üveg sör nyáron teljesen normális ............
2018. aug. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem azért nem ittak, mert bűn. Én sem iszom, egyszerűen nincs igényem rá. 1-2 évben egyszer jön rám a vedelhetnék, vagy mondjuk néha iszok egy Bacardi Breezert. De senki sem úgy kezdi, hogy rögtön 5 liter pálinkát iszik, ezért nem akarom, hogy elfajuljon a dolog. És akkor már jobb az, aki tényleg nem iszik soha, bármilyen okból is teszi azt...
2018. aug. 1. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!