Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szombat este 10 óra környékén...

Szombat este 10 óra környékén bunkóság kint zajongani, dolgozni, kopácsolni az udvaron szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 06:16
1 2
 11/12 Hozé don Padrafos ***** válasza:
Ha muszáj, akkor előtte beszélj a szomszédokkal! Nálunk a tőlünk 3. házat ki szokták adni egy csapat fiatalnak nyárra, és ők hétköznap éjfélig tuctucoznak,ordibálnak,visonganak a medencében. Utána meg csikorgatják az autókerekeket,mikor távoznak.Már többször kihívtam a rendőröket,de csak azt érték el,hogy aznap este lehalkították a zenét.Másnap délután 4től megint ment a diszkó.Pénzesek,övék a világ. EZEK AZ IGAZI BUNKÓK. Lesz-rják, hogy más dolgozni jár.
2019. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Pont releváns a dolog. A szomszéd házban (putriban, ahol az udvaron derékig áll a mindenféle hulladék) ma este is, szerintem 11ig minimum szól a tuctuc meg a cigány muzsika. Alkalmasint élő ének aláfestéssel (miért hiszik azt amúgy a cigányok, hogy kivétel nélkül mindannyan szép énekhanggal rendelkeznek és tudnak énekelni? Ez ilyen faji sajátosság?). Értem én, hogy ráérnek, de legalább hétköznap lennének tekintettel arra, akik megkeresik a segélyüket...


Mondjuk az a vén csoroszlya se jobb, akinek a tv műsorát egész éjjel hallgathatjuk.


Nem értem, miért olyan nehéz néha tekintettel lenni másra. Vagy legalább neveltek volna engem is a szüleim úgy, hogy tegyek mindenkire magasról. Akkor talán kevésbé bosszantana, hogy nem kapom vissza az élettől, amit én megteszek. (ennyit az isteni igazságszolgáltatásról - egy kis ideig hittem benne, hajj de naiv gyerek voltam)

2019. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!