Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság meglátogatni este...

Bunkóság meglátogatni este 7kor egy családot ahol 3 hónapos baba van?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 20:03
1 2
 1/20 anonim válasza:
96%
Hát ha nem szólsz, akkor igen.
2012. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ. Ha megbeszéltétek, akkor nyilván nem.


Váratlanul meg mindig bunkóság, főleg este 7-kor. Én pl ilyenkor fürdök, be sem engednék senkit.

2012. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ mennyire vagytok közeli viszonyban. Este hétkor szerintem csak közeli barátnak örül az ember, ha van baba, ha nincs.
2012. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

igen..épp ebben a szituban voltam

ráadásul itt még csak 2 hetes a baba, és a férjem haverját úgy kellett lepattintani hogy húzzon már el mert fürdetés, etetés van !!


este már nem illik látogatni sehol sem még ott sem ahol nincs baba,.ha csak nem vacsira vannak hivatalosak vagy valamilyen alkalom.,persze ha megvan beszélve az is más.

na mindegy :)

2012. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

eleve kisbabás családot nem látogatunk bejelentés nélkül, de hívatlanul sem

kialvatlanok, fáradtak, nem könnyű időszak ez nekik

majd hívják azt, akit látni akarnak....ezt illik megvárni

2012. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Babás helyeken ez már a lefekvés+ahhoz kapcsolódó dolgok ideje.
2012. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Megvolt beszélve hogy a férjem felmegy a mostoha anyukámhoz mert ő 6kor végez. A mostoha anyukám 7kor ide telefonált hogy úgyis azzal a busszal mennek haza, amivel ide kell jönni, úgy hogy 5 perc és itt van.


A legjobb az egészben hogy a 4 éves húgommal jött, aki bemászott az ágyunkba, a kiságy alá, aztán egy szó nélkül elkezdték vetkőztetni a fiam, hogy akkor fürdetés. Amikor elkezdtem szoptatni a fejembe álltak hogy jaj de cuki! És végül a húgom behisztizett hogy ő bizony nem megy haza!


Szóval ez a kérdésem apropója. :)

2012. nov. 27. 20:18
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nagy bunkóság. Még akkor is ha családtag az ember. Kizárólag ha meg van beszélve. De hogy felhív, hogy 5 perc és ott van és Te ehhez vágj jó képet... azt meg nem is minősítem, ahogy viselkedtek. Hát nem lennének nálam sűrűn hívott vendégek.
2012. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

a viselkedésükkel volt probléma, nem a szituval. Nem játékbaba a gyereked, hogy macerálják.

Amikor hozzánk jöttek, én ragaszkodtam a gyerek napirendjéhez, legfeljebb jött az illető velem a fürdőbe, végignézte az evést és meghallgatta a mesét, altatást.

2012. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én is elkezdtem szépen a fürdetést aztán szépen elővettem a cicim és elkezdtem az etetést. Ekkor sem zavartatták magukat, azért mentek haza mert még főznie kellett a mostoha anyámnak.
2012. nov. 27. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!