Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a felettem lakó egész nap...

Ha a felettem lakó egész nap tologatja a bútorokat azt más szomszédok is hallják vagy csak én?

Figyelt kérdés
Reggeltől este 10-11 óráig állandóan tologat valamit aki felettünk lakik. De sokszor olyan hangos zajok jönnek le hogy felébredünk rá. Ezt vajon más is hallja aki mellettünk lakik vagy csak mi?
2019. jún. 4. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%

Igen, szívem, macskafétisem van :D

Szerencsére nem szoktam foglalkozni az ilyen mindent jobban tudó majmokkal, felőlem dobolhat a plafonján egész nap, ha jól esik. 6 éve élünk itt - amúgy albérlet -, nem az én problémám, hogy az alattam élő ideköltözött, nem én kértem rá. Szerencsére ebben a házban normális emberek élnek, a macskákat meg nem lehet lekötni. Este 8 lófütty, van olyan szomszédom, aki este 11-kor még mos, de van bennem annyi, hogy nem zaklatom érte, élni is kell valamikor és vagyok annyira felnőtt ember - bocsánat, proli -, hogy ne zavarjon. Érdekes mód, az előtte ott élőt nem zavarták a macskák. Iszonyat nagy zajt csaphat egy öt kilós valami, tényleg.

Költözzetek együtt tanyára, ott majd nem cseszi el senki az estéiteket. Kicsit össze is bújhattok, hátha lehiggadtok kicsit :D

2019. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Jaj ez a költözzetek tanyára hülyeség... Inkább te vagy majom. Gyökér
2019. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi nemrég jöttünk rá fél év után - akkor költöztünk ide -, hogy az étkezőasztalnál a székeket amikor ki-be tologatjuk, akkor az 100%, hogy lehallatszik. Eddig nem szólt senki, de próbálok empatikus lenni és nem csinálni olyasmit ami másokat zavarhat. Korábban én is hallottam olyan sztorikat innen-onnan, hogy "mit tologatnak vajon bútorokat este 11kor?". Aztán most koppant, hogy valószínűleg másnál is ez van. Kicsit kéne csak odafigyelni egymásra. Szerintem lehet ott is erről van szó. Próbálj meg vele beszélni, ha lehet.
2019. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

A fölöttem lakó is egy féreg.

Szép szóval nem lehet rá hatni.

Ingyenelo köcsög.

Reggel 7kor már járkál.

14-16h fele ha hazaérek járkál. Kopog...lakkcipoben..vagy tudja a jó isten.

Majd újra este 22-hajnali2ig edz..

Otthoni kondigép..és a súly csapódik a tartóba..

Ott tartok, hogy szétverem a fejét...

Már szana szét vertem a plafont kalapáccsal a következő a két keze lesz, hogy ne tudja megemelni a súlyokat

2022. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!