Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit csinálnátok a szomszédo...

Ti mit csinálnátok a szomszédokkal? Nem bírom már idegileg.

Figyelt kérdés

Mióta itt a nyár a szomszédban van egy medence. (kertszomszéd, az ő kertje pont a hálószobámhoz közel van)

2 kisgyerek állandóan pancsolnak és hangosak. Engem ez víz csobbanás idegesít, de mikor az apjukkal van az haggyán.

Most az anyjuk volt kint és annyira idegesítően röhög vagy kacag vagy óbégat, hogy felkeltett a délutáni alvásomból.

Nyelvvizsgára is készülök, nem tudok így koncentrálni csak éjjel.

Napozni sem tudok kimenni.

Olvasni egy könyvet esélytelen.

Nem is az zavar, hogy 1-2 alkalommal hanem tényleg minden egyes nap...

Szóval én a kertbe már ki sem megyek, pedig direkt azért jöttünk kertes házba, 3 szor annyi pénzért...


26 F



2019. jún. 13. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Csinalj te is zajt. Hangos zene menjen.😂😂😂
2019. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre, de sajnos nincs olyan erős hangcuccom :D
2019. jún. 13. 17:52
 3/12 A kérdező kommentje:
mármint egy revansnak jó, de érted ugyanúgy ne mtudok nyugodtan olvasni, tanulni
2019. jún. 13. 17:52
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Hát pedig itt nem marad más hátra, mint a költözés! Röhögésért és csobogásért nem lehet feljelenteni! Tudom javasolni a füldugót vagy zenét a saját füledbe!
2019. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Figyu, az semi, panelban lakom, felettünk van egy család, ahol van egy csecsemő, aki már 3 éve az, na ezt kapd ki. Nem fejlődik tovább a gyerekük, vagy én nem tudom.
2019. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Mire számítottál kertes házban drága?
2019. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol van X óra után csendháborítás, de azért nem szólhatsz, amiért a délutáni szunyókából felvernek. Joguk van használni a saját kertjüket akkor is, ha állat módjára viselkednek. Ha este 10-kor csinálnák azt mondom oké, de így sajna nincs igazad.


Mellesleg tudom mit érzel, mellénk is most költözött egy háromgyerekes család. Ők nappal szolgáltatják nekem a műsort, én meg nekik alvásidőben. Na nem visszavágásból, csak én akkor érek rá és túl közel építkeztek a házamhoz.

2019. jún. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szomszedaink este 10-11 korul kint vihorasznak,folyton ugat meg vonyit mindket kutyajuk,van 2 10honapos csecsemom akik meg toluk nem tudnak pihenni. En mar egyszer szoltam ezert,hogy nem tudok szelloztetni mert erre a ricsajra felkelnek.. azota emberi hangon is tudnak beszelni egymassal:D probaltad mar megdumalni veluk? Bar kisgyerekek.. nem feltetlen fognak jatekidoben csendben maradni de ki tudja:)
2019. jún. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Neee ez most komoly?! :D Istenem milyen élhetetlen emberek vannak! Kertszomszéd is szomszéd, akkor is, ha külön van a ház, ezzel azért tisztában kellett lennetek... Azért zavar a hangjuk, mert azt figyeled, és azért figyeled, mert rá vagy feszülve a vizsgára. Majd nem fog zavarni ha már túl leszel rajta. Addig a füldugó jó ötlet.
2019. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9# igaz, mert ha nem akkor elmennék sörözni a haverokkal vagy kondiba.

de mivel tanulni kell, ezért itt kell legyek

éjjel meg nincs energiám

reggel dettó


hozzáteszem ha elmennék valami programra, attól még idegesítő ez a ricsaj, csak én nem hallom.


Egyébként meg, ősszel nem volt kint medence a kertben és a gyerekeket sem láttam hála Istennek.

2019. jún. 14. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!