Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyen melegben legalább a...

Ilyen melegben legalább a dohányosok miért nem tudnak a saját lakásukban cigarettázni?

Figyelt kérdés
Vagy leliftezni a bejárati ajtóhoz. Valahol érthetetlennek tűnik számomra, hogy a saját lakásukat nem szeretnék bebüdösíteni, ezért bebüdösítik a többi lakást.
2019. jún. 20. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

Utáltam panelban lakni foleg mikor a kedves szomszédok valami moslékot főznek aminek a szaga átjárta az egész lakást.

Ez kb ugyan az lázadhatam volna én is ezért.

2019. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Mert az nekik lenne kényelmetlen.
2019. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Átjárnak hozzád?
2019. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az erkélyen pöfékelnek.
2019. jún. 20. 12:51
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Mert nem gondolják, hogy valakit zavar. Annyira természetes közeg nekik a füst, hogy el sem tudják képzelni, hogy az valakinek nagyon rossz. Nekik ez egy kellemes dolog, a mozdulatok, meg minden rituálé, ami azzal jár, pl. hogy kiáll vele az erkélyre és ráérősen nézelődik, miközben "ereget". Volt bagósként (egyetemista koromban cigiztem pár évig, de ez már régen volt) ma már undorodom a cigifüsttől, utálom, ha a közterületen el kell mennem valaki tüdejéből kiáramló cigifüstben. Nem tudom, megértenék-e, ha nagyon kedvesen elmagyaráznád nekik, hogy neked milyen rosszul esik ez a szag, de tehetsz egy próbát. Ha mai fejjel lennék olyan korú, mint amikor cigiztem, eszembe se jutna rágyújtani, akkor viszont jónak találtam. De ha valaki szólt volna, hogy zavarom a füsttel, mindent megtettem volna azért, hogy ez ne így legyen, mert nem szeretek másokat zavarni.

Aki a panelos kajaszagot írta, érdekes, az engem nem zavar. A főzés, az étkezés az élet természetes velejárója, anélkül bajban lennénk, persze lehetne szagelszívóval enyhíteni, de a dohányzás az más...

2019. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

Az erkély a magántulajdonom, ha kedvem tartja ott sexelek, nudizom, dohányzom vagy bármi.

Engem öeg a fölöttem lakó vénasszony gaz tengere zavar, idehullik a sok elszáradt bimbó és levagdosott növény, ami ugyanúgy káros, hiszen minden nap söpörhetem, hogy a kutyám, cicám felne egye. A csorgó locsoló vízről nem is beszélve.:)


Ilyen a panel.

2019. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Ez ellen nem tudsz mit tenni.

Azt tesz a saját lakásában, aminek az erkély is a része, amit akar.

2019. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%
Mert ha fel eszi az állat mi lesz?!?
2019. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%

"mikor a kedves szomszédok valami moslékot főznek aminek a szaga átjárta az egész lakást.


Ez kb ugyan az lázadhatam volna én is ezért."


Én szívesen bográcsozok az utcán az épület előtti parkban, csak nem szabad. :-D Azért nem ugyanaz a kategória, mint a dohányzás. Mások a lehetőségek.

2019. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%
"a kutyám, cicám felne egye" - Miért nem tanítod meg az állataidat, hogy ne egyenek fel semmit a földről?
2019. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!