Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha becsületes vagyok és...

Ha becsületes vagyok és dolgozom rendesen, miért nem lehet saját lakásom?

Figyelt kérdés
Az hogy barátnőm nincs és nem is lesz soha,oké.De hogy a magány mellett még hajléktalanszállón is éljek,mert nincs pénzem albérletre vagy saját lakásra az már túlzás.Ha egyszer valaki dolgozik,miért nem élhet emberhez méltó körülmények között?
2019. jún. 2. 00:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Én is keményen dolgozok, de végre lett egy lakásom hál Istennek, ha sokat teszel érte minden össze jöhet, de most mennem kell mert jön a tulaj a rendőrökkel.
2019. jún. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is dolgozok,de nekem még egy saját ágyam sincs,sőt még saját szekrényem sincs.Nem tellik rá.
2019. jún. 2. 00:43
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

A csóró országokban mint magyarország is, soha nem volt szempont az ember... A kötelező alap dolgokat biztosítja az "állam" hogy ne tudjon belekötni az EU.


Nem sok különbség van aközött hogy valaki csavarog, utcán él, vagy épp dolgozik, gyűjtöget, tervez.

Én csak olyanoknál látok jó életkörülményeket, akik baromi nehéz életpályát csináltak végig komoly orvosok, vagy vállalkozók, akik ha csaltak is de nem hagyták veszni a bele tett pénzt.


Aki nem fél a törvényektől az itthon pár év alatt milliomossá válik, hány ilyen van.... A hülye melós meg fel kel hajnali 4-kor hogy 6-ra be érjen a munkába....Aminek látszata nincsen....

2019. jún. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen,nincs értelme hogy dolgozni járunk,nem halunk éhen ennyit tudunk felmutatni.
2019. jún. 2. 00:48
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Szerezz jobban fizető állást.

Ha ugyanannyit tudsz nyújtani, mind minden második ember, nem is fognak nagy fizetéssel megdobni. Legyél valamiben kiemelkedő, amiért fizetnek is. Tudj valamit jobban, mint az átlag. Máris lesz egy jobban fizető állásod és lesz saját cuccod, meg ha spórolsz (lesz miből) akkor előbb-utóbb önerőd is lesz, amiből tudsz hitelt felvenni és lesz lakásod. Vagy kerítesz valakit a másik nemből, összehoztok pár gyereket és úgy is lehet lakás.

Lehetőség van, csak tenni kell érte. Mármint marha keményen. De ha nem akarod magad képezni, akkor meg ne csodálkozz, hogy ott maradsz, ahol.

Ha azt keresed, hogy mit miért _nem_ tudsz megtenni, akkor jóval sikertelenebb leszel mindenben, mintha azt néznéd, hogy mit hogyan _tudsz_ megtenni. Első körben a hozzáállásodon kéne kicsit kalibrálni.

Viszont mérget mernék venni rá, hogy erre csak valami viszont-támadás és kifogás-had fog érkezni válaszul. Na az meg engem nem fog érdekelni.

2019. jún. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

"Ha becsületes vagyok és dolgozom rendesen, miért nem lehet saját lakásom?"


Lehet lakasod. Csak egy kicsit arrebb kell munkat keresni. Ugy 800-1000 km-nyire ket honap utan tudsz berelni egyet, ha szorgalmas vagy, akkor par even belul vehetsz is egyet. Sajnos ez az ara annak, hogy lakasunk/hazunk legyen.

2019. jún. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5-ös,sok embert ismerek,aki nálam sokkal jobb munkában,de még ők sé jutnak egyről a kettőre.
2019. jún. 2. 00:54
 8/14 A kérdező kommentje:
6-ös nem beszélek semmilyen idegen nyelvet.
2019. jún. 2. 00:56
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Talan jobban fizeto melot keress. Ugye itt jon be hogy tanulni kellett volna, szakmát es nyelvet, akkor nem lenne gond az 500+ netto magyarorszagon sem, kulfoldon meg havi 1 millat felre tudnal tenni.
2019. jún. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
A rendszerváltás miatt nem lehet...
2019. jún. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!