Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már furcsa szomszédotok?

Volt már furcsa szomszédotok?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert kertes házban lakunk, és kb. 2 éve a szomszédba költözött egy 35 körüli pár.


A csávó egyfolytában fűrészel vmilyen fát az udvaron, de hogy honnan szed ennyi fát, az rejtély, nem fával fűtenek, az udvarukon néha mintha kivágnak egy fát.


vmi gyárban dolgozhat a munkaruhájából ítélve.

hazajön, és fél órán belül már kint fűrészel az udvaron márciustól októberig, ráadásul rohadt hangos.

ennyi fűrészessel én már 2 falunak való tűzifát felaprítottam volna.



2019. jún. 21. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet maszekban asztalos.
2019. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a szomszéd 25 éve vág fát, fűrészel, flexel :D
2019. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem azzal fűt tényleg furcsa.

Dw lehet hogy maszekol, felvàgja és eladja mint felvágott tüzelőt.

2019. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szembeszomszéd asztalos. és fura is. van ilyen. de az oldalsó kunkusok sokkal furábbak mint az alkesz asztalos :D
2019. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Sok évig volt két problémás család, a felettünk lakók anno huszonéves fia kiült a párkányra és a marhája pont akkor ugrott amikor én épp indultam volna az ablakhoz, átlátszó függönyön keresztül is egy nagy foltot láttam, azt hittem szekrényt vagy TV-t dobnak ki, és akkor ott feküdt összetörve a baromja... Ezek a fészekrakó marhaság miatt költözhettek pont ide mert üres volt, onnantól fél év után már jöttek a bajok.

Sokadjára sem értettek a szóból, amikor fenyegetőztek, akkor faterral felmentünk, és ahogy kinyitotta a kölyök az ajtót már mentünk is befelé, apám lecsapta az embert, az asszony elkezdett kiabálni valakinek hogy hozzad a kést, én meg úgy siettem a konyhájukba nehogy leszúrjanak minket.

Volt feljelentés, de a rendőrök amikor kijöttek még tőlünk kértek bocsánatot a zavarásért, és hozzátették sajnos az ilyen alja emberek miatt is még ki kell jönni szétnézni azért.

2019. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a jelenlegi felső szomszédaim 2 éve költöztek be a lakásba, azóta minden nap este 8 körül olyan hangok szűrődnek le tőlük, mintha bútorokat tologatnának ide-oda, és ezt vagy legalább 20 percig.

Azóta se tudtam rájönni, hogy mit csinálhatnak ilyenkor.

2019. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az öreg a szomszédban minden péntektől-vasárnapig flexel. Nem tudom mit. Szerintem néha már csak úgy magában járatja a flexet, mert szereti a hangját. :D
2019. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!