Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért közutálat tárgya Magyaro...

Miért közutálat tárgya Magyarországon zokni-papucs kombó?

Figyelt kérdés
A legjobb dolog a világon, szellőzik, mégis fed és kényelmes.
2019. jún. 21. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Azért, amiért pl. a Kiszel Tünde-utálat, mert kitalálja egy hlye és megy utána a többi, terjesztik.


És amit sokan egyöntetűen állítanak, azt aztán mindenki igaznak és jónak véli.


Mint a mai vastag fekete keretes szemüvegek: rém rondák, mégis viselik a fiatalok és azt hiszik, hogy csinos, pedig nem.


Ilyenek ezek a divatdiktátorok, influenszerek, meg instások-k. :D

2019. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Mert - de ez csak az én véleményem - alternatív, régimódi életszemléletnek tűnik. Ha nőről van szó, akkor sokkal szebb látni egy szép mezítlábat papucsba bújtatva (esetleg ki-be csúsztatva látni azt), mint egy széthordott, esetleg lyukas zoknis tappancsot, bár a fehér zokni vs. papucs még okés.
2019. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Nem illik össze.

Öltöny,nyakkendő+gumicsizma?Kertésznadrág és magassarkú?Szandált azért veszel fel,hogy szellőzzön a lábad.Zoknit azért,hogy takarjon.Szerintem.

2019. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Mennyivel jobb valakinek pl a 4 lábujját nézegetni, vagy az összenőtt ujjait, meg a körömgombáit....vagy az ilyen ember járjon 40 fokban cipőben? Ha elfedi egy zoknival, azért csak jobb, nem?

Kretén, agyatlan barmok akik ilyenen megütköznek, bár vannak fszbóbiás nők, akiknek tökmindegy hogy van felöltözve egy férfi, undorodnak tőlük.

2019. jún. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Én pld. azért viselek zoknit szandálhoz, mert nem számít milyen kényelmes, vagy mennyire puha bőrből van valahol mindíg feltöri a lábam. Szóval nem érdekel, ki mit mond, inkább szóljanak le, mint hogy csupa seb legyen a lábam.
2019. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Közutálat tárgya" azért túlzás.Én nem venném fel,de nem nézek le ezért más férfit,nem befolyásol,hogy ebben van,vagy zárt cipőben,a viselkedése a lényeges.A nők általában nem szokták szeretni egy férfin,mert igénytelennek tartják.
2022. nov. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Japánban mindenki zoknit húz a papucsba. Igazából higiéniás okai vannak. A zokni a lábat védi (Kosz, sérülés, izzadás). Még 50 évvel ezelött Mindenki itt is ezt csinálta. Pl: régen mindenki kesztyüt hordott, nyáron is. Ma már senki, csak télen. Divat lett a mezitláb és a csupasz kéz.
2022. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!