Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha bemész egy társasházba...

Ha bemész egy társasházba téged meg szoktak állítani az öregek hogy mit keresel ott?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Igaz ritkan jarok mas tarsasba a sajaton kivul.

2019. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nem járok más házakba de amikor ide beköltöztem, a ház előtti padról pár hétig árgus szemekkel néztek a mamikák. Most már egy éve itt lakom, megszoktak.
2019. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
soha nem kérdeztek még meg
2019. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg, 16 lakásos társasház, 13 éve itt lakom
2019. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Botond1999 ***** válasza:
Velem előfordult ilyen eset, de amikor válaszoltam, azonnal segítőkészen megmondta, hogy hol lakik az illető.
2019. jún. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NigelB ***** válasza:
20%

Mi a baj avval, ha megkérdezik? Fáj beszélni? Megmondod, hogy ott laksz, vagy vendég vagy, és kész.

Ne felejtsd el, te is leszel öreg. Ha megéred. Majd akkor gondolj viszzs az ilyen hozzáállásra.

2019. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én nem fogok öregként idegen emberek vegzálni.
2019. jún. 30. 09:19
 8/10 anonim válasza:
87%
Nővéremet egyszer nem akarta beengedni az ajtón a néni. Hiába mondta,hogy ott lakik (4-5 éve már ott laktunk kb.). Most már kb. 8 éve ott lakunk és mindig mikor megyek haza valahonnan leskelődik és végig nézi,ahogy kinyitom a lakás ajtaját és bemegyek. Először idegesített aztán próbáltam úgy felfogni,hogy legalább van,aki figyeli,hogy mi történik a házban.
2019. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az öregeknél a biztonság elsőséget élvez, emiatt nemigen válogatnak a finomkodó, svájcikisasszonyok által oktatott eszközökben, elvétve megtörténik, hogy mellőzik az udvariasságot is. De ha kíváncsiak is, a többségük nem tolakodóan teszi, csak a kérdés feltevésével adják a tudtunkra, hogy megfigyelik az "idegeneket". Svédországban a kertvárosi peremkerületekben minden ház udvarán kint a tábla, hogy "szomszédfigyelő szolgálat" működik.
2019. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok azt: "A kaszás vagyok, jöttem felmérni, most kit is vihetnék magammal. Esetleg lenne ötlete?"
2019. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!