Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd elviselhetetlenül...

A szomszéd elviselhetetlenül rikácsol, bővebben lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy elképesztően kellemetlen szomszédunk. Az a bizonyos fajta, aki olyan gyorsasággal hadar, hogy az elképzelhetetlen, mellé még a hangerő is megvan.

Nos, ha nem hallanám, akkor nem is zavarna, de nem így van.

Szombat reggel 5:28kor (!!!) képes olyan hangosan kiabálni, ordibálni, örjöngeni, hogy egyszerűen nem lehet aludni így a házban. Rendes családi házakról van szó.

Az én ablakom a saját udvarunkra néz, nyitva volt. Az ő ablakuk szintén a mi udvarunkra néz és nyitva van. A két ablak között van kb. 3-4 méter távolság. Becsuktam a saját ablakomat, de egyszerűen az ő hangereje ellen ez nem megoldás. Most is épp hallom, ahogy a gyerekêvel beszél :)))

A gyerek éppen most visitozik, sirdogál.

Mit lehetne csinálni? Már lett nekik szólva, hogy azt az ablakot nem igazán kellene nyitogatni.


(A házuk a telekhatáron van, tehát az végül is a kerítés. Az ablak felénk néz, nincs 1.8 méter magasan. )

(Helyesírási hibákért bocsi, telefonról írtam hajnali hat órakor :) )



2019. jún. 29. 06:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be valami technót vagy halálmetált fullhangerőn. Feléjük irányítva.
2019. jún. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondjuk egy végtelenített Jimmy “best of” mixet.
2019. jún. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

"Helyesírási hibákért bocsi, telefonról írtam hajnali hat órakor :)"


Ennyire örülsz h megmagyaráztad, miért nem a te felelősséged az anyanyelveden helyesen kommunikálni? De komolyan, ez miért kell?

2019. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van a P. Mobil együttesnek egy dala, aminek a címe "A pofádat befogod". Ezt érdemes ilyenkor az ablakban feltenni.
2019. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Mikor a szomszédom hangosan hallgatta a rádiót én csak átordítottam,hogy "kuss legyen!" meg persze még pár cifra magyar szóval illettem,és másodperceken belül halál csend lett. Ezt próbáltad már?


Ne értelmesen akard megoldani,mert az az ilyen fajtának nem jelent semmit,az ő szintjén kezeld a helyzetet.

2019. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Csak az ablaknyitogatás miatt szóltál?

Azért még, ilyen szinte könyörgőn, eleinte...hogy fél6kor próbálja meg halkabban megoldani kommunikációt? Van olyan buta ember, akinek eszébe se jut, hogy más hallja, és mást zavar..de ha bezzeg őt zavarná...bár ezeket az sem érdekli

2019. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6: nem igazán érdekli, hogy mást zavar :) most eddig ment a csodás kis mulatós.


1,2,4: van, aki tudott aludni nálunk, őket meg azért nem akarom felkelteni:D


5.: Ez a nő az a fajta, akinél ezzel nem érnél el semmit. Vissza kiabálna. A cifra szavak nem rendítenék meg, minden egyes mondata tartalmaz valami cifrát :)

2019. jún. 29. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!