Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért gondolják egyesek hogy...

Miért gondolják egyesek hogy Pomáz bulinegyed? Eszükbe se jut hogy pont hogy nyugton akarnak lenni és nem az ő házibulijaikat hallgatni hétvégente? Nem is értem az ilyen ember mit gondol. Ritka proli.

Figyelt kérdés
2019. jún. 29. 22:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Főleg 3 as.
2019. júl. 28. 10:22
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Én a Balatonnál lakom. Itt mindig is sok volt a turista. De 2010 után valamiért nagyon megugrott a létszámuk és ráadásul valami teljesen másfajta generáció, mint ami eddig volt. Most nem politikailag akarok ebbe belemászni, nem tudom mi az oka, de tényleg 2010 utántól érezhető ez.

Olyan szinten van az egész, hogy nem csak a helyieknek van tele a farka ezzel, hanem a régi nyaralósoknak is akik 20-25 éve idejárnak. Van egy szint amit még elbír adott környezet ez volt régen, addig nincs baj a turizmussal, kialakult egy összhang. Utóbbi 10 évben viszont úgy megugrott a számuk ráadásul valami elképesztően bunkó, tróger verziója, hogy azt már képtelen a környezet elviselni létszámban, bunkóságban meg pláne nem.

Nem tudsz vele mit csinálni. Csomóan költöznek. Ez egy olyan eset amire 100%-ban érvényes a megszoksz vagy megszöksz.

2019. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
20%
itt lakom 14 éve, ettől függetlenül semmi bajom nincs a hellyel, bulikról még nem is hallottam :D
2019. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!