Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem tiltakoznak az...

Miért nem tiltakoznak az emberek a magas albérletárak ellen? Vagy jó azért dolgozni, hogy az egész fizetésünket odaadjuk egy idegennek?

Figyelt kérdés
Minket semmi nem zavar?Sem az alacsony fizetések,Sem az hogy milyen magas mindennek az ára?Vagy nem is kell nekünk hogy lakásban lakjunk megfelel egy hajléktalanszálló is?Vagy munkásszálló?Nyaralni sem kell menni,jó lesz a munkahelyen egész nyáron gürizni azért hogy aztán amit kerestünk odaadjuk egy főbérlőnek?Tényleg birkák vagyunk?
2019. júl. 1. 12:44
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Mindegy hogy jobboldal,baloldal,vagy liberálisok,amíg hagyjuk hogy hülyének nézzenek minket nem fog változni semmi.Márpedig hülyét csinálnak belőlünk.
2019. júl. 2. 04:27
 22/34 anonim ***** válasza:

Ha már itt ntartunk a momentum létrehozott egy tervet amivel csökkenteni lehetne az albérlet árakat:


[link]

2019. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
2-es, így van, csak az a kérdés, hogy MIKOR. Én 2-3 éven belülre saccolom.
2019. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Piacgazdaságban élünk.Az árakat a kereslet-kínálat alakítja,legyen az termék,szolgáltatás..stb. A balatoni 1200Ft-os lángos is azért annyi, mert annyiért is megveszik,és sorban állnak érte...Ugyanez van az albérletekkel.Addig míg van rá kereslet X összegért addig az annyi is marad,az,hogy vkinek a jövedelméhez képest ez mekkora anyagi megterhelés,az igazából a kiskutyát nem érdekli...Bármennyire is fájó ez sajnos ilyen.Ugyanúgy ahogy a Csok fellőtte a házárakat. Itt az elmúlt évhez képest gyakorlatilag közel meg 3X az ingatlanárak.
2019. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló lehetne tenni ellene csakhogy az emberek többsége beletörődik mindenbe,meg elfogad mindent úgy ahogy van.
2019. júl. 3. 10:40
 26/34 anonim ***** válasza:
Tenni kizárólag úgy lehetne ellene,hogy senki nem venné igénybe a szolgáltatást egy jó ideig.Viszont ez ugyanúgy nem működik,mint,hogy senki nem tankol míg 200Ft nem lesz literje a benzinnek vagy 100Ft egy kg kenyér..stb.stb..De tankolnak és a kenyeret is veszik,ugyanúgy ahogy az albérleteket is fizetik..
2019. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Egyébként a 10-es válaszolónak van igaza hogy inkább hitelt vett fel minthogy albérletbe menjen az a lakás legalább talán egyszer az övé lesz.
2019. júl. 3. 11:27
 28/34 A kérdező kommentje:
Jó,lehet hogy 80 éves lesz,mire kifizeti az utolsó törlesztőrészletet,de a gyerekeinek,unokáinak legalább nem kell albérletben élniük.
2019. júl. 3. 11:32
 29/34 Balint1983 válasza:

Ahogy már többen is írják kereslet és kínálat a meghatározó, vagy azt szeretnéd, hogy korlátozzák a szabad versenyt ezen a téren? Ez tényleg bal oldali megoldás :) !

Amúgy nem beletörődni kell hanem változtatni rajta, én felnőttként végeztem a felsőoktatásban meló mellett és utána végigjártam a ranglétrát, ma már nem probléma egy albérlet kifizetése Budán, de ezért nagyon sok áldozatot kellett hoznom, nem a haverjaimmal töltöttem a 20-as éveimet részegen valami léleksüllyesztőben.

2019. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, 10-es vagyok.

A hitelt neked ajanlottam, nekem nem kellett, mert kulfoldi melobol vettem házat 20 evesen. Tudom hihetetlen, de 15 evvel ezelott meg lehetett ilyent is csinalni.

Hitelt ezutan fogok felvenni, nagyobb hazra, de annak legalabb egy harmadat a munkahelyem fizeti vissza, szoval nekem megeri.

2019. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!