Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az egész osztályomat....

Utálom az egész osztályomat. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Most volt 1 éve,hogy váltottam iskolát. Az elején nagyon jó volt nagyon kedves volt mindenki. Tavalyi fél év nagyon jó volt élveztem és már vártam,hogy nyári szünet után láthassam az osztályomat. Viszont ettől az utolsó tanévtől minden megváltozott. Van 2-3 osztálytársam aki mindig beszólongat ütögetnek(teljes erőből),köpködnek,tönkre teszik a dolgaimat és még sorolhatnám. Ez iszonyat rosszul esik nekem és mindig azon gondolkozok,hogy mivel érdemeltem én ezt ki.Tanároknak,szülőknek nem szólhatok mert kivernék a bajt és azzal még rosszabbat tennék magamnak. Most már csak mindig arra gondolok,hogy már csak fél éve van hátra. Az előző iskolámba nagyon szerettem az embereket,de viszont ott a tanárok miatt kellet eljönnöm és már erre a fél évre nem váltanék iskolát. Valakinek ötlete mit tehetnék?

2017. jan. 24. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sokat tudsz tenni ez ellen. Nem sok az a félév próbáld meg túlélni. A legjobb az ha nem veszed föl a piszkálást mert minél jobban látják hogy zavar annál jobban fognak csesztetni. Próbálj meg a normálisabb emberekkel lenni ezeket az idiòtákat meg szard le.
2017. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat!
2017. jan. 24. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj a tanárnak és a szüleidnek/szülőknek. Ha mindenki tud róla és még így is folytatják, magukkal csesznek ki... Lehet hogy most úgy érzed, nem szabad megtenni, de más lehetőséged nem nagyon van... Ezek nem állnak le míg nincs valaki aki erősebb/agresszívabb mint ők.
2017. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Hat en is voltam hasonlo helyzetben. Kb felevent -evente valtottam a sulikat. De van erre egy tok egyszeru megoldas. Keress mas arcokat, bandazz ossze veluk aztan johet a balhe. Kicsinalod oket majd ott fognak konyorogni neked. En pl mas osztalyokkal alltam ossze, es ha volt valami akar ora kozben behivtam a tobbieket vagy utana megkerestuk az ellensegeimet. De ha te nem vagy bandazos akkor nyomhatod szoloban is. Az mondjuk nehezebb de felevig siman kibirhato. Csinalj par helyzetet mikor nyilvanosan hulyet csinallaz beloluk pl meg akarnak verni egy kupac tanar elott. Vagy a csajok elott kapod el a fonokot es alig hagysz belole valamit. Az jo buli, csak vigyazz hogy ne okozz tul nagy serulest. (Mindig legyel esznel...) vagy huzd meg magad egy sarokban es tanulj h jo jegyeid legyenek a kovetkezo sulihoz. A gyokerek idovel ugy is elbizzak magukat. Na de sokat szovegelek. Sok sikert.
2017. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Szard le őket, ne is foglalkozz velük. Persze ezek után is piszkálhatnak, arra hivatkozva, hogy azért csinálják mert flegma vagy, meg hogy reakciót akarnak kiváltani belőled. Persze nyilván nem ez az indok, hiszen már előtte is csinálták, és ha felvennéd (azaz nem szarnád le) amit mondanak, és visszareagálnál, az csak olaj lenne a tűzre. Vannak helyzetek, amikor csupán azt lehet tenni, hogy leszarod a másikat. Ha ez nem tetszik nekik, akkor is. Ez van, ők harcolták ki a viselkedésükkel, hogy leszard őket. Az ilyenek, mint az osztálytársaid, megérdemelnék, hogy a munkáltatójuk is úgy bánjon velük, mint ahogy ők veled.
2017. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha mindenképp szeretnék, hogy valamit csinálj, akkor vigyél magaddal egy kést, és szúrd oldalba őket a vese környékén. Pillanatok alatt összeesik és meghal az ember. Ez is egy megoldás, és végül is ők harcolták ki maguknak. Nekik is jobb lesz, legalább megdöglenek.
2017. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!