Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hatalmas buli van a szomszédba...

Hatalmas buli van a szomszédban így kedd este. Hogy lehet ezért rendőrt hívni?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi még sosem hívtam rendőrt. Már nem lehet elviselni 6 órája megy a dübörgés most már mikrofonba énekelnek üvöltöznek. Hajnalban meg kelek dolgozni de szét csesz az ideg. Beszélni nem lehet velük magasról tettek rá hogy oda mentem. Hogy kell ilyenkor rendőrt hívni? Falun lakunk.

2019. júl. 9. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

"Elveszik a kapcsolat, csak a sértődés lesz, nem lehet majd a szomszédra számítani."


Azért az ereidet ne vágd fel egy ilyen seg.gfej miatt...

2019. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy névtelen bejelentést is lehet tenni, ha lesz legközelebb. Nem tudom hány fős falu, ha nem annyira kicsi, akkor csak nem tudódik ki.
2019. júl. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%

évi 1x azért te is kibírhatod gondolon nem mindennap buliznak.

mi lett végül amúgy? kimentek a rendőrök? abbahagyták?

2019. júl. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
11, de képzeld el, nekünk nagyon nem jól jött, hogy nem tudunk a szomszédra számtani, mivel ez a ház a hétvégeken kívül hétköznap egyedül áll és senki nem figyel rá! Ilyenkor jön jól egy szomszéd, aki figyel rá és bármi van, szól, kitolja a kukát, stb. Köszönöm a lepontozást, nem tudom miért érdemeltem... :)
2019. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na?kimentek?
2019. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!