Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan kellett volna reagálnom?

Hogyan kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

Ma mire hazaértem a szomszéd a küszöbre seperte a fecskesz.rt.


Heto egyszer takarítom fel, mert két munkahelye van és örülök ha hazaesek, holnap este akartam volna megcsinálni, mivel ilyenkor fertőtlenítem is, szóval rendesen felszedem.

3 fészek van, érdekes módon 5 lakás közül csak nálunk vannak fecskék...

Szóval a lényeg, hogy ma egy hete csináltam meg utoljára, fecslepelenka nem felszerelhető alájuk, olyan helyen vannak.

A szomszéd meg ráseperte a küszöbre.

Kint volt a folyosón, mondtam is neki, hogy lehet ám szólni stb.

Jaj, nem ő volt, meg nála nincs sz.r...


Ha bekopog, hogy figyi szedd fel Légyszi megint mert mégis azért... Nem lett volna semmi bajom, igaz megyek éjjelre ma is de valahogy megoldottam volna.

De ez pofátlan dolog volt szerintem.


Nincs semmilyen lakóközösségi vezető stb. Akinek jelezhetném, vagy akivel lehetne beszélni.

Hogyan kellett volna reagálni?


2019. júl. 19. 18:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Munkahelyem, bocsi
2019. júl. 19. 18:15
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Ha fecskéket "tartasz", akkor neked kell megoldani, hogy ne legyen miattuk szemét.

A heti egyszeri összetakarítás nem igazán ér sokat, közben ott a piszok.

Gondolom, a szomnszéd megunta, és mivel nem vagy elérhetö, így oldotta meg.

HA lenne lakóközösség, akkor nem neked lenne jogod reklamálni, hanem a szomszédnak.


A fecskepelenka meg valahogy megoldható, ha maáshogy nem, akkor alajuk állítasz egy magasabb állványt és ez levárható lenne töled.


(Mielött belekötsz, és is a fecskék pártján vagyok, de a szemetelésük engem is zavarna.)

2019. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Beszélj vele, ha nem használ és egyértelműen ő az, rakj te is vmi szart az ajtaja elé
2019. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!