Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kellett volna reagálnom...

Hogyan kellett volna reagálnom erre? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Elmentem kirándulni egy baráttal, akit annyira nem ismertem előtte, de megkért, hogy menjek vele, mert ő nem annyira ismerte az adott várost. Jól el is beszélgettünk, nézelődtünk, sétálgattunk, azután beültünk kajálni. Nem sokkal utána séta közben megfogta a kezem és azt mondta, hogy meg fog csókolni. Először azt hittem, hogy csak viccel velem, mert semmi oka nem lett volna rá, de megpróbálta és mondtam neki, hogy ezt nem kéne. Ekkor már azt hittem, hogy megértette és rendben vagyunk.

Mivel ő elég messze lakik az adott várostól, úgy gondolta, hogy megszáll egy éjszakára. Rá akart engem is beszélni, persze mondtam neki, hogy én nem szeretnék. Ekkor elkezdett erőszakosan viselkedni, a hotel halljában cirkuszt csinált. Mindenképp rá akart beszélni, hogy maradjak ezért erőszakkal megcsókolt, teljes erőből leszorított és hiába mondtam neki, hogy hagyjon elmenni, nem engedett a szorításából. Ekkor már odáig jutottam, hogy nemhogy nem maradok ott, de még csak vele sem és inkább hazautazom. Ez persze nem tetszett neki, továbbra is próbált győzködni, mondta, hogy beszéljük meg, én nem akartam ezért elkezdett az utcán rángatni, és hiába mondtam neki, hogy fáj amit csinál, mintha meg se hallotta volna. Teljesen elborult az agya, egy pillanatra azt hittem, hogy megüt. Ezek után otthagytam őt, mentem az állomásra és azt vettem észre, hogy követ. Megálltam és mondtam neki, hogy egyedül is eltalálok és ne jöjjön utánam. Ekkor elkapott, agresszíven magához szorított és megint meg akart csókolni. Én akkor már el se akartam hinni, hogy még mindig nem bír leállni. És még meg merte kérdezni, hogy mi a bajom. Egyfolytában azt hajtogatta, hogy mennyire dühös rám és hogy ne legyek ennyire gyerekes.

Szerintetek mégis mit kellett volna tennem ebben a helyzetben?

21L



2013. nov. 16. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pofánvágni és otthagyni.
2013. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. én el sem mentem volna olyan emberrel egyedül kirándulni, "akit annyira nem ismerek". lehet én vagyok kissé "gyöpös" felfogású, de nekem ehhez kell az, hogy már egy ideje ismerjem a másikat közelebbről.

2. ha már a szituban lettem volna: úgy reagáltam volna, ahogy azt az első válaszadó írta, annyival kiegészítve, hogy előtte jól leoltottam volna és ha abból sem értett volna akkor adtam volna neki egy termetes pofont, hogy gondolkozzon, kivel, meg hogy viselkedik így.

+

3. minden kapcsolatot a helyedben megszüntetnék vele, de gondolom ezek után nem is vagy hajlandó vele beszélni, ami érthető és jogos.


(tipikusan azon férfi egyedet írtad le, aki úgy gondolja, hogy neki "jár" alanyi jogon ez, vagy az, ha ő elvitt téged ide, vagy oda, vagy megvett/megtett neked valamit. ez ilyet jó messziről kerülni kell)

2013. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hiába mondtam neki bármit is, mintha meg sem hallotta volna. Ha láttátok volna az elborult fejét, akkor szerintetek sem a pofon lett volna a megoldás, mert valószínű én is kaptam volna egyet.

Próbál elérni, de természetesen nem válaszolok neki és látni se akarom többé.

2013. nov. 16. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora tahót... azt hiszem, hogy már a hotel halljában segítséget kértem volna valakitől. Sajnos nem vagyok elég nagydarab ahhoz, hogy lerúgjam magamról azt, aki erőszakoskodik, de éppen ezért nem szégyelltem volna idegenek segítségét kérni, hogy szedjék le rólam ezt a perverz majmot :(


Nehogy szóbaállj vele ezek után! Megszállott lehet az illető. Lehet az lenne a legjobb, ha szólnál apukádnak, hogy tegye helyre a kis pötsöt, nehogy egy szép reggelen ott álljon az ajtód előtt. Elmebeteg, kitellik tőle.

2013. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Remélem, odáig nem süllyedne, hogy zaklasson.

Mivel egy koleszban lakunk, a találkozás sajnos elkerülhetetlen lesz.

2013. nov. 16. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Atyaisten! Léteznek ilyen "emberek"? Valami nagyon nincs rendben a gyerekkel ha ennyire kiakadt egy visszautasítástól. Úgy értem agyilag teljesen zokni. Legutóbb ilyet egy sorozatgyilkosos filmben láttam.

Jól tetted, hogy eljöttél, mindenképpen megmentetted magad egy erőszaktól vagy egy veréstől. Esetleg valami rosszabbtól.

Amúgy ha ilyen helyzetbe kerülsz, ne szégyelld használni amid van, például a hangod: kiálts segítségért (csak volt egy biztonsági őr a szállodában). Ha tovább erőszakoskodik veled, nyugodtan rúgd tökön tiszta erőből! Ne sajnáld! Magadat mentsd, aztán utána majd ráérsz azon tépelődni, hogy jól döntöttél-e. Ja és az önvédelmi gázspray is hasznos fegyver lehet, olyat mindig tarts magadnál!

Viszont összefoglalva azt mondom, hogy jól döntöttél! 31F

2013. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
25 éves létére hogy így viselkedjen, biztos nem normális, és még ő mondta többször nekem, hogy nem az óvodában vagyunk. Ilyen kellemetlen és kiszolgáltatott helyzetben még nem voltam, azóta is csak erre tudok gondolni, nem fogom elfelejteni egyhamar, az biztos. Ha netalántán megint így viselkedne vagy ilyen helyzetbe kerülnék, segítséget fogok kérni. És köszönöm a tanácsokat!
2013. nov. 17. 00:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Szakits meg vele minden kpacsolatot.
2013. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha arab a srác, akkor ez a természetes szinte...
2014. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cila-Bila válasza:
Hülye lányok. Arab sráccal elmegy csak úgy ismeretlen, most meg nem tudja mit tegyen, vagy kellett volna tenned. Le kellett volna feküdni, minek kínozni azt a srácot ha már úgyis megtetted azt, amit egy felületes ismeretség megenged.Most talán bánod, hogy nem tetted meg. Arab kell nektek, néger és kínai és teszitek a szépet, ha valamit azonnal kér tőletek. Máskor olyannal menj, akinek minden kívánságát teljesíted.Bajok vannak veled is.
2018. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!