Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kellett volna reagálnom...

Hogyan kellett volna reagálnom? Tényleg rendőrt kellett volna hívni?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt 1.5 kisfiammal sétáltunk, mellettem ment. Elment mellettünk egy férfi cigivel a kezében, olyan közel a kicsihez, hogy ahogy ő kissé imbolyogva totyogott, valahogy megégette a kis fejét oldalt. :( Nem vészesen, de kicsit látszik azóta is a sérülés, és akkor nagyon sírt.

Én ott abban a pillanatban nem is tudtam mit csináljak, a kicsit vettem fel és vígasztaltam, az emberre meg rákiabáltam, hogy mit képzel hogy cigivel ilyen közel megy egy kisgyerekhez, meg vigyázzon, ő meg egyszerűen továbbment, motyogott valamit, hogy bocsánat. Akik ott körülöttünk voltak elkezdték mondogatni, hogy nem szabadott volna elengedni, meg rendőrt kellett volna hívni. Azóta már más is mondta. Utólag már nem tudok mit csinálni, csak nem hagy nyugodni, hogy ezt kellett volna tenni, és nem tettem meg mindent a gyerekem védelmében. Szerintetek is ezt kell csinálni egy ilyen esetben?


2018. okt. 15. 22:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Teljesen feleslegesen hívtál volna rendőrt. Miért szerinted mit csinált volna, börtönbe zárja?
2018. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem szándékosan csinálta.. Ahogy írtad is a gyerek imbolyog... Valószínűleg észre se vette.. Lehet elgondolkozott vagy másra figyelt.. Mégis mit csinált volna vele egy rendőr??! És hogy éred el hogy megvárja őket?? Nem is értem hogy jutott ez az eszükbe...
2018. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

Neked kellett volna figyelni és eltolni onnan a gyereket. Ezeket amiket leírtál nem az ember nyomta oda a cigit, a gyereked imbolygott oda esett.

Hámosítóval kend be pár nap és nyoma sem lesz

2018. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hátunk mögül került ki minket, nem tudtam volna eltolni, mert nincs hátul szemem...

De köszönöm a válaszokat, megnyugodtam, hogy nem én vagyok béna aki nem védi meg kellően a gyerekét, hanem tényleg hülyeség a rendőr hívás.

2018. okt. 15. 22:48
 5/24 A kérdező kommentje:
És nem esett oda a gyerek hanem egyszerűen ment, ő meg megelőzött minket. Imbolyogva ment, biztos láttál már másfél éves totyogót menni...
2018. okt. 15. 22:50
 6/24 anonim ***** válasza:
4%
Miért nem figyelsz a gyerekedre? Magyarország tele van őrültekkel, alkoholistakkal. Én biztos nem tenném le a fiamat egy percre sem. Meg jó hogy nem is MO-n élünk.
2018. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%
Látszik hogy nem is a gyerek érdekel annyira, hanem az önvádaskodas, hogy könnyítés a lelkedben, hogy nem te voltál a hibás. De igen, te voltál a hibás. Neked kell odafigyelned a gyerekedre. Rendőr is ugyanezt mondta volna
2018. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

50%-os ez azért nem egészen így van ..

Ha valaki megy az utcán és én mondjuk hátulról fellököm akkor ő a hibás, miért nem figyelt?

Ha dohányos vagyok, úgy közlekedem az égő cigivel, hogy ne sérüljön meg más, különösen ne egy kisgyerek.

Nem is feltétlenül vehető észre hogY a kezében van a cigaretta, pláne nem ha hátulról jön...

2018. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Ja, és egy gyereknek a gyalogos közlekedést is meg kell tanítani ha már képes járni, mi ez a nevetséges szöveg hogy nem tennéd le??? 😂 Egész életében vinni fogod a kezedben?
2018. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nem Magyarország kozveszelyes utcáin tanítanam járni a másfél éves fiamat, ahol alkoholisták, elmebetegek és szatirok, szopófantomok olalkodnak, hanem inkább otthon a kertben, vagy a kis szobában.
2018. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!