Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a szomszéd idös hölgy...

Ha a szomszéd idös hölgy nekem mostanàban sose köszön vissza akkor én se köszönjek neki többet?

Figyelt kérdés
Eddig köszönt igy mostanàban egy ideje màr nem. Én mindig köszönök hogy ne az legyen hogy én nem köszönök neki. Van vagy 85 éves. Elöször azt gondoltam nem hall azért nem köszön de màr ràjöttem hogy szàndékosan. Valamelyik nap jöttem haza közvetlenül talàlkoztunk nem fogadta a köszönést. Ennél hangossabban nem tudok meg nem is akarok köszönni mert nem létezik hogy nem hallja meg ugye làt is. Az az érdekes anyumal jóban van neki köszön meg öt azonnal meghallja. Igaz anyum segit neki ha kell hozz neki ezt azt a boltbol meg ilyesmi. Meg arra is gondoltam hogy lehet ö is lenéz? Sokan lenéznek mert nem követem a tàrsadalmi elvàràsokat, pl nem akarok csalàdot meg ilyesmi. Karrierem sincs. Hol van melom hol nincs. Nem születtem annyira okosnak hogy valaki legyek. Akkor az is lehet ö is lenéz mostmàr?? Csajom se volt meg sose nem is jarok sehova. F

2019. júl. 20. 13:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
77%

Talán anyád panaszkodik rád neki, ő meg szolidaritásból ignorál.

Én tuti, hogy rákérdeznék, már csak azért is, hogy zavarba hozzam.

2019. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!