Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ilyen bunkó a szomszéd,...

Miért ilyen bunkó a szomszéd, hogy nem köszön vissza?

Figyelt kérdés
A bejárati ajtóban találkoztam vele, épp nyitottam volna ki a kaput, amikor a másik oldalon megjelent cigivel a szájában. Mondom,hogy helló,erre meg rámnéz aztán felfelé, én meg bemegyek.A cigi meg lóg továbbra is ki a szájából...Undorító,de mindegy... Nem az,hogy barátkozni akarok vele,de ez bunkóság,ugye hogy hogye?
2011. máj. 24. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vannak ilyen bunkók, de van, aki csak annyira bamba vagy figyelmetlen, hogy nem köszön. Mondjuk köszönésnél az is számít, hogy az a "helló" egy korodbelinek szólt-e, vagy idősebbnek, mert valaki sértésnek veszi, ha így köszönnek neki.
2011. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet nem tudta, hogy ki vagy?

Bár mondjuk akkor is bunkóság, ha nem köszön vissza, mert végülis onnan jöttél ki tehát arra gondolhatott, hogy ott lakhatsz.

Legközelebb menj el előtte nézz rá , majd szépen menj el úgy mellette, hogy nem köszönsz :). Hidd el, ez hatásos. Ja és közbe mosolyogj;) Ettől megfog zavarodni egy kicsit, és ha tud gondolkodni, akkor legközelebb ő fog neked köszönni...Ha meg nem, akkor sz@rni rá. Köszönj annak, aki visszatud köszönni.

(Ezeket mind tapasztalatból mondom, bár nekem oszt.társakkal volt így;) )

2011. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár az is lehet, hogy nem hallotta, esetleg lehet, tényleg elvolt egy kicsit bambulva..
2011. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Korombeli a fiú.Én lány vagyok amúgy. Ráadásul mire fel bunkó? Sovány, cigis, drogos, és ács... Anyukájával veszekszik, éjszaka járkál, bulizik, eléggé céltalan életet él... De mindegy,mert így is emberszámba van nézve, köszöntem neki,máskor is szoktam....
2011. máj. 24. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

Olyan életet élek amilyet akarok! Pont azért vagyok bunkó veled, mert a hátam mögött kibeszélsz!


És nem drogozok, bulizni meg jogom van! Kössz!


Ui: ha legközelebb gondod van, gyere át és beszéljük meg!

2011. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb jegyezd meg, amikor ott van, hogy szegény srác, ilyen fiatal és nagyothall, múltkor sem hallotta, mikor köszöntem. SZIA!!! és jól rá kell ordítani.
2011. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
A szomszéd neked senkid. Nem azért lakik ott, hogy barátkozzatok. Köszönni ismerősöknek kell. Valakinek ez teher.
2011. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jobban éreznéd magad, ha visszaköszönt volna?

Most őszintén.

Bunkó, oszt kész. Foglalkozz a jobbik szomszédoddal.

2011. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Háát igazából nem izgat a szomszéd,csak jó tudni,hogy más szerint is bunkó. :)
2011. máj. 24. 15:20
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Akinek teher köszönni, annak száradjon le a szája!

Már ne is haragudj, de az alapvető udvariassághoz hozzá tartozik, ha belépek egy társasházba, ráadásul ott is lakom, akkor köszönök, mint ahogy köszönsz, ha belépsz egy orvosi rendelőbe, vagy ha egy lifttel utazol valakivel.

Ebben mégis mi a pékfasza a teher??? Ennyire ne legyünk már droidok, hogy csak nézünk ki a fejünkből és egymáshoz sem szólunk, mikor ott élünk egymás mellett.

2011. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!