Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan és merre szoktatok...

Hogyan és merre szoktatok ismerkedni lányokkal? Szórakozóhelyeket most hanyagoljuk.

Figyelt kérdés
Tuti lesz vagy száz unatkozó önjelölt humor herold beböfögés (vagy valami idétlen csajozós duma), de a valóban hasznos hozzászólásokat (pontosítok: A hozzászólásokat) felfelé pontozással jutalmazom - ezt biztosra vehetitek!

2019. júl. 28. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Lol, megint egy ilyen kérdés.. A válasz: bárhol.

Utcán, buszonvillamosonvonatonrepulon, könyvtár (kedvenc helyem, kedvenc taktikával), reggeli futás közben, kisboltban, tanfolyamon, parkban, interneten(ez mindig idegen volt nekem).

Szerintem tényleg bárhol.

2019. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

BÁRHOL!


De te inkább sehol, ha ezt a neten kell megkérdezned!

2019. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy fel fognak bukkanni az unatkozó "kommentelők". Annyira megjósoltam! :DD


De akkor első, csak neked újra:


"Hogyan?"


De jöhetnek hozzászólások is, örülnék, ha lenne végre jónéhány válasz is.

2019. júl. 28. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező, mondjak neked egy nekem bevált, stilusomra igazított teknikát?

Szerinted nálad bejön, ha csak hebegsz a hölgy elött? Lehet a csaj simán visszaolt, vagy a kislány elsírja magát..

Hogyan kérdésre meg egyszerű a válasz, kommunikációval :O

Legyél kreatív.

Figyelj, igazitsd magadra, találj ki újat, mert ha egy olyan lanynál játszod akinél eljátszottam, az elhajt.

Szétszórva, feszülten (nem a hölgy miatt vagy feszült) oda mész a kiszemelthez, elsirod neki a bánatod, késésben vagy és a telefonod sem találod (nem versmondás, ne vigyázzanak állj) csorgessen meg.

Nincs meg, elköszöntök, nagyon megkoszonod a segítséget.

Tádámmmmmmmm.

2019. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
A megjósolt unatkozó #1 voltam..
2019. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Interneten. Vagy ha élőben ismerek meg valakit, akkor is interneten kezdeményezek.

Szociális fóbia 🤔🤗

2019. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Aha ez engem is érdekel de az utcát hanyagoljuk már
2019. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
59%
Buszon, boltba, parkba
2019. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!