Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudok csinálni Budapesten...

Mit tudok csinálni Budapesten egyedül?

Figyelt kérdés
Itt lakom, szeretek egyedül lenni, és szoktam egyedül mászkálni a városban, de új ötleteket, és/vagy helyeket szeretnék.

2019. aug. 4. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Hol jártál eddig és miket csináltál, amiket már unsz?

Én dettó ilyen vagyok, azért kérdem hátha van valami tippem.

2019. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Belváros, Váci utcától a Parlamentig a Duna-parton, Margitsziget, Óbudai-sziget, Nagykörút, János-hegy. A Városligetbe rossz emlékek miatt még nem tudok menni.
2019. aug. 4. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eljárni úszni, futni, biciklizni. Én sétálgattam egyedül is a városban, főleg este. Elmenni shoppingolni, kutyát sétáltatni. Esetleg mozi, egyedül se gáz(szerintem). Kiállításra menni pl.
2019. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: Annyira jó, hogy így ismersz, de komolyan... Városliget, nem Népliget. És mondtam én, hogy megerőszakoltak? Különben is, ilyennel ne poénkodj, mert ha betalált volna, az gáz lenne... De ha ennyire kötekedni akarsz, egy fiúval mentünk mindig a Városligetbe, akibe még mindig szerelmes vagyok, és nem tudtam lezárni. Mindig a Városligetben sétáltunk, és minden ottani emlékem vele van, már csak attól, hogy ezt leírom, elkap a sírógörcs. Jólérezni szeretném magamat, nem kínozni és csakazértis olyan helyre menni, ahol tudom, hogy végigsírnám az egészet.
2019. aug. 4. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én néha buszozni szoktam. Van bérletem, fogom és megyek, amerre még nem voltam. Ez annyiból is hasznos számomra, hogy nagyon sok járatot ismerek és a bkk futár app nélkül is eltalálok nagyon sok helyre, tudom, mi merre jár és ha úgy van, könnyen tudok másokat is kisegíteni információval.

Szeretek csak ülni, de közben haladni és bámészkodni.

A budai oldalon is jó sétálni. Vagy egy kis zene/kaja/itóka társaságában lemenni a partra, kiülni a sziklákra, azt is szererem, főleg naplementekor. Van egyfajta varázsa.

De be lehet ülni egy csomó helyre is, az ilyen értelmesebb szórakozóhelyeken még akár társasága is akadhat az embernek. Mármint most nem a morrisons szintű xarra gondolok, hanem mondjuk egy Pointer, a krak'n és társaik. Oda azért járnak értelmes arcok is.

2019. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Én is állandóan egyedül sétálok meg járkálom budapestet... Most Kedden is megyek... De már nagyon utálom és unalmas de nincs mit tenni. Próbálok ismerkedni is de mindenki levegőnek néz

19/F

2019. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj hajotúrazni
2019. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha van pénzed megunhatatlan
2019. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!