Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kistesomnak lenne hasonlo...

Kistesomnak lenne hasonlo koru kisbaratja. Csak epp az exé. Vessem el az ötletet?

Figyelt kérdés

Kistesom ilyenkot nem tud talalkozni a kistarsaival nincs iskola(elsös es még nem alakultak ki kapcsolatok.)

Baratnöimnel nincsenek kistesok.

Mivel igazan extrovert kisgyerek, en jobbnak latnam ha valaki hasonloval jatszhatna vagy hosszabb szünetekben.


Exemnek (elvalt egy nötöl)van hasonlo koru gyermeke aki szinten 4 fal közt tengeti szabadidejet.


A gyerekek talalkozni akarnak jokat skypolnak.


Üröm az örömben hogy en nem akarok az exszel összejönni de nyomul de megmondtam mar neki hogy ne hajtson rám es idegesit is ezzel. Igy visszafogta magàt.


Igazabol mindenki talalkozni akar, a gyerekek be vannak sozva hogy együtt jatszanak, az ex keszül mindennel.

En meg félek attol hogy nyomulni fog ram es megint idegesiteni fog es nem tenne jot mindez gyerekek elött.

De furdal a lelkiismeret is hogy a gyerekeket hagyom "cserben"


Vélemények?


2019. szept. 28. 09:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nagyon tévedsz, nő vagyok.

Elárulnád, mit értesz a “kiszolgáltatott helyzet” alatt? Megerőszakolja az exe a gyerekek előtt vagy mi? Tudod, ez sajnos megtörténhet akkor is, ha pl egy új hapsival ismerkedik. A szimpla nyomulást meg egy értelmes felnőtt nő le tudja szerelni (meg amúgy a kérdező pont azt írta, hogy visszafogta magát a csávó). Vagy ha nem, akkor sem a gyerekeket kéne emiatt büntetni. Mit fog mondani? Hogy “bocs, Juliska, de nem lehetsz az Annuskával, mert én nem szeretem az apukáját?” És a másik gyerek? Ő mit fog érezni, ha eltiltják tőle a barátját? Főleg hogy a kérdező írásából ítélve ő elég visszahúzódó. Na szuper, akkor tiltsuk el tőle még azt az egy kis pajtását is, mert a “felnőttek” nem tudják kezelni a konfliktusaikat.

2019. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!