Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol vannak az olyan lányok...

Hol vannak az olyan lányok akik igazán szeretetre vágynak?

Figyelt kérdés
A legtöbb lány annak él hogy mutogatja magát instagramon, divatos már szinte utca sarki ruhákba pózolnak kint a fél testük, mennek a macsó vékony izmos srácok után, akik miatt majd sírnak, mivel a külső a lényeg ezért aki igazán csak feltétel nélkül szeretne azt figyelembe se veszik, kezüket sem mozdítják hogy legalább válaszoljanak ha már kedvesen valaki rájuk ír érdeklődően.. Értem én hogy elcseszett a világ és a korombeliek (tizen-huszon évesek) mind ilyen trend őrültek és tanulják már 8 évesen egymástól a hülyeségeket, de lenniük kell olyan lányoknak akik igazán csak szeretetre vágynak, hogy hozzá bújjanak valakihez és érezzék hogy szeretve vannak, és van aki foglalkozik velük, aki az életét adná értük. Miért annyira ritka az ilyen lány hogy én például ha havonta egyszer chatelek ilyen lánnyal az vagy messze lakik vagy neki is égig érő elvárásuk van külsőséges hülye dolgokra? -18

2019. okt. 15. 23:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Besokalt a kedves delikvens a társadalomtól?
2019. okt. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

A te korosztályod még LÁNY. Azok főként ilyenek. Majd ha NŐVEL kezdesz, hidd el, más lesz.


Mellesleg... vadidegen srácoknak én sem írok vissza, mert;

1. Vagy a farkárol küld képet.

2. Vagya mellemről kér képet... ;)

Na szerinted?

2019. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2-es, hát igen ilyenek.. De én őszintén szeretnék szeretni és megismerni valakit, erről ennyit. Meg is értem hogy ilyen féreg emberek közt nekem sem írnak vissza.. Az a baj hogy én nem akarok addig várni ameddig felnőtt nőre lesz szükségem, magányos vagyok, és nem bírom egyedül. Kell egy normális lány, de mindegyik ilyen degenerált divatkövető normálatlan Bunkó lenéző...
2019. okt. 15. 23:55
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Vannak olyan lányok akiknek ez jön be és vannak olyanok is akik tényleg szeretre vágynak senkitől se várhatjuk el hogy olyannal legyen aki külsőleg nem jön be hiába romantikus és kedves
2019. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én nekem speciál nincsenek barátaim, nincsenek drága ruháim és nem járok el bulizni. Én e miatt vagyoki kieső valószínűleg mindenkinél. És nem tudom felfogni hogy lehet az emberiség ilyen degenerált hogy ilyen szinten csak a külső számít.. A lányok is pózolnak hogy a segg meg az alak látszódjon, de le merem fogadni a hűséget hallásból sem ismerni, szeretni meg nem tud, mégis a smink ízén az arcán, a magamutogatáson és a bulizgatáson kívűl mégis mit tudj nyújtani az olyan? Hol vannak az olyan lányok akik SZERETNI akarnak nem pedig dugni és szépítkezni egész nap?!?!??
2019. okt. 15. 23:59
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
Vannak ilyenek is de nehéz őket megtalálni
2019. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Te a tizenéves lányokról írtál most véleményt, amiből folyik az önsajnálat és a negativitás. És megint általánosítani próbálsz. Szóval visszakérdezek. Az aki a divatnak él ebben a korosztályban, egyből az jön le, hogy nem vágyik szeretetre meg hogy nem normális? Hol élsz most őszintén? Mindenki vágyik szeretetre, csak sokan jól tagadják. El kéne gondolkodj azon, biztos mással van-e csak baj.. Ha érted miről beszélek. És semmi rosszindulat nincs bennem! :)
2019. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Semmi rossz indulat, persze, ahogy a legtöbb emberbe se, hazudj magadnak is.. Látom hogy semmi rossz indulat :D Ha vágyik is szeretetre akkor sem olyanra amilyenre kéne, és ez az, mi a francért leplezik? Miért ilyen idióták? Egy igazi ember szeretne valakit mindennél jobban, és bármit megtenne érte. A korombeliek mégis mit tudnak nyújtani azon kívűl hogy instán mindenki látja a kis testüket és több tíz ezres ruhákba járnak? Biztos velem van a baj aki szeretni akar, igazad van, véletlen sem abba aki "leplezi hogy szeretetre vágyik" és lefekszik minden jött mentel. Biztos velem van a baj hogy normálisabb lányt szeretnék.. O_o Egy visszahúzódó lelkilek lentebb lévő lány milliószor többet ér mint ezek, az a pár lány akik ne ilyenek tudnák értékelni ha van aki az életét adná értük, ezek meg a kis ujjacskájukat sem mozdítják meg hogy egy kedves érdeklődő üzenetre vissza írjanak. Jó hogy nem én vagyok már a rossz..
2019. okt. 16. 00:15
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem azt mondtam hogy csak te vagy a rossz, hanem hogy lehet nem csak másban van a hiba. De szerinted 18 éves fiúként nekem miért lett elegem a tizenéves lányokból? A legtöbb lány normális, csak a többség éretlen ebben a korban. De ezzel sincs semmi probléma. És esetleg ha kicsit idősebb lányoknál próbálkoznál?
2019. okt. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ezt megértem, én nekem a limit valahol 15 től kezdődik kb és felmennék én huszonévesekig is, de ott is mindegyik egyszerűen ocsmány, már ne is haragudjon senki, de amit látok az mind 2 liter sminken a fején teljesen kint van a mellük és az egész testük fedetlen. Én másmilyeneket nem találok, akin egy normális felső lenne, és ne valami egoista magamutogató beképzelt és bunkó hercegnőcske.. Elhiheted bármit megadnék ha lenne aki elfogad szeret és kitart mellettem. De ahogy mondod, éretlen kislányok még huszonévesen is
2019. okt. 16. 00:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!