Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem beszélget soha...

Miért nem beszélget soha senkivel?

Figyelt kérdés
Tesóm kis koratol csendes jó legyen csendes de annyira hogy egesznap 1 szót nem szól senkihez? Suliba is baratkoznanak vele de ő nem akar. Osztalytarsai suli után mennek valahova sétálni ő inkább siet haza de minek? Itthon úgy sincs senki. Miért nincs egy kicsit velük? Itthon csak telo gép semmi más nem érdekli néha kimegy az udvarra akkor is csak a macskákat megeteti simogatja csinál róla 50kepet és jön be a gép elé. Ilyen netes játékon látom hogy mindig irkal valakivel de az úgy fölösleges.. Ha mondjuk neki hogy takarítson ki azt megcsinálja nagyon jól ha van hozzá kedve. Nekem sem mond el semmit anyának se.
2019. okt. 21. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Introvertált.
2019. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Utálja az embereket. Teljesen megértem. Normális a testvéred.
2019. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Megértem ôt. Nem lehetne békénhagyni esetleg? Jól elvan, ha gondja lesz ezzel majd változtat.
2019. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Én is ilyen vagyok a tömeget le$zarom,de a rendes emberekel hamar összerázódok.


27/f

2019. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Pont a telo meg gép okoz agyi zárlatot. Mindenhol irjàk a gyerekpszichologusok mégsem tudja senki.
2019. okt. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Jól írták, introvertált személyiség.

Ő ilyen. Nem fogod tudni megváltoztatni...de nincs is ezzel semmi gond.

Miért nem fogadod el ilyennek? Nem minden ember egyforma

2019. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam és vagyok 35 évesen. A községben alig ismernek,,ha nem lenne facebook még ennyire sem.

Mondjuk én rengeteget dolgozok és nincs időm meg energiám semmire,senkihez! A világ és az emberek álszentek! Ki kíváncsi a rosszra?

2019. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!