Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csúnyáztak már le titeket?

Csúnyáztak már le titeket?

Figyelt kérdés

Engem mostanság ketten is :)

Az egyik egy srác volt, osztálytársam. Hosszú sztori, a lényeg, hogy néhány napja szerelmet vallott nekem (szerintem csak azért, mert pont ezelőtt utasították vissza), én meg tudtam, hogy viccel. Aztán ma egyik szünetben odajött hozzám és a barátnőim szivatták, hogy rakjon be engem háttérképnek, ő meg mondta röhögve, hogy jó.

Elindult, aztán visszafordult és azt mondta, hogy: ,,eltörne a telefonom, olyan csúnya vagy"

Mégis következő szüneten akart ölelgetni, megint csak azért, mert visszautasították és nem volt más, akinél bepróbálkozhatott volna..


Aztán egy másik nálam kisebb srác is random beszólt nekem, hogy milyen csúnya vagyok xd. Barátnőm tesója, vele meg azt hittem jóban vagyunk...


Remélem másnak is vannak ilyen sztorijai és nem csak én vagyok így. Annyira szarul esett, hogy az önbizalmam a nullán van, pedig eddig rendben voltam magammal.

Lehet vicceltek, de akkor is nagyon elszomorodtam...Én soha nem mondanék másra ilyet.



2019. okt. 25. 17:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, tiniként egy lány barátom barátnője őszintén megmondta, hogy szerinte én finoman mondva nem vagyok jóképű. Egyetemen egy kisebb társaságban egy lány őszintére itta magát és magyarázta, hogy milyen csúnya vagyok. Én elég normálisan reagáltam, hogy pl. "nem lehet mindenki tökéletes" és hasonlók de amúgy a lány se volt egy szépség, ráadásul olyan x lába volt hogy alig bírt járni szóval gondolom frusztrált is volt.
2019. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mennnyi kedves ember van itt! Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat és sajnálom azokat, akiket bármi bántalmazás ért! Soha nem lehet ezeket elfelejteni :(. Mindenesetre kitartást mindenkinek!


#6

Igen, tini vagyok :D

Köszönöm a kedves szavakat :)

Sajnálom tiszta szivemből ezt a lelki terrort, amin átmentél. Nem ismerlek, mégis maximálisan felnézek rád, hogy ebből felálltál, mert ez komolyan borzalmas. A sok felesleges óra helyett az iskolában egy kis empátiát és normális viselkedést kéne tanítsanak...


#9

Sajnálom, hogy anyukád ezt mondta rád, szörnyű érzés lehetett.. Nem is tudom, hogy a családunktól vagy a velünk egykorúaktól esik rosszabbul a negatív kritika


#10

Nagyon aranyos vagy, köszönöm ^^ Remélem igazad lesz és tényleg eljön majd az a fiú, aki nem találja bennem a hibát. Mindenkinek ezt kívánom!

Nekem is hányingerem van ezektől a jelzőktől. Meg amúgy az összes jelzőtől, amit egy emberre ráaggadhatunk.

De a bántalmazók miért nem gondolnak bele, hogy ez nekik hogy esne??

Ez a srác, aki lecsúnyázott teltebb az átlagnál és őt is napi szinten érik a negatív kritikák. (Megjegyzem én soha nem mondtam rá semmit) Akkor miért kell ő is folytassa a bántalmazást?

Soha nem fogom ezt megérteni szerintem.

2019. okt. 25. 20:14
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

Hogy mondták -e? Hajjaj :D Maradjunk annyiban, hogy többet mondták és érzékeltették velem, hogy az vagyok, mint az ellenkezőjét.

Csak azért nem roppantam össze teljesen ennyi év után és kötöttem fel magam a fenébe, mert tudom, hogy legalább a személyiségem van olyan megnyerő, hogy azzal némiképp ellensúlyozni tudjam a külsőmet. Így inkább azzal próbálok érvényesülni.

2019. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, néhány év és felnőtten már le fogod tojni ezeket a dolgokat. Majd rájössz hogy első sorban magadnak, esetleg a párodnak kell megfelelni, mindenki más meg elmehet ahova akar... :)
2019. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!