Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csúnyáztak már le titeket?

Csúnyáztak már le titeket?

Figyelt kérdés

Engem mostanság ketten is :)

Az egyik egy srác volt, osztálytársam. Hosszú sztori, a lényeg, hogy néhány napja szerelmet vallott nekem (szerintem csak azért, mert pont ezelőtt utasították vissza), én meg tudtam, hogy viccel. Aztán ma egyik szünetben odajött hozzám és a barátnőim szivatták, hogy rakjon be engem háttérképnek, ő meg mondta röhögve, hogy jó.

Elindult, aztán visszafordult és azt mondta, hogy: ,,eltörne a telefonom, olyan csúnya vagy"

Mégis következő szüneten akart ölelgetni, megint csak azért, mert visszautasították és nem volt más, akinél bepróbálkozhatott volna..


Aztán egy másik nálam kisebb srác is random beszólt nekem, hogy milyen csúnya vagyok xd. Barátnőm tesója, vele meg azt hittem jóban vagyunk...


Remélem másnak is vannak ilyen sztorijai és nem csak én vagyok így. Annyira szarul esett, hogy az önbizalmam a nullán van, pedig eddig rendben voltam magammal.

Lehet vicceltek, de akkor is nagyon elszomorodtam...Én soha nem mondanék másra ilyet.



2019. okt. 25. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem naponta mondják, hogy hányinger pofám van, még a szüleim is mondták párszor, hogy ronda vagyok, de már beletörődtem. Attól még a jobb kezem megvan. :D
2019. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem itt az a gond hogy mindig mástól várod a megerősítést. Visszaigazolod vársz és ettől függ az önértékelésed. Ne tedd függővé az önértékelésedet másokhoz. Ha látják hogy nem érzed rosszul magadat miatta akkor beképzeltnek fogsz tünni ami jó.
2019. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Visszaigazolást '
2019. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
87%

Ennyi bajunk legyen :)

Nekem a szüleim is azt mondták, hogy csúnya vagyok és egész életemben ezt kellett hallgatnom mindenkitől. (Kb

40 ember mondta meg előttem) Idővel el lehet fogadni.

2019. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Aki mondta, az egy lelkileg sérült, szeretetrevágyó kisfiú volt valószínűleg.
2019. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Csak ketten?

Engem egész általánosban ezzel terrorizált az osztályom jó része, gyűlöltem az iskolát, 6-7 évesen gyerekpszichológushoz jártam, öngyilkos is akartam lenni kb 12 évesen. Gimiben szerencsére javult a helyzet, rendes emberek vettek körül és lassan én is kezdtem felismerni, hogy egyáltalán nem vagyok undorító, ocsmány meg társai. De most 19 éves vagyok és sajnos még mindig nem békültem ki magammal teljesen, vannak nagyon rossz időszakaim, bár szerencsére egyre kevesebb. De ehhez az kellett, hogy a bántó emberektől megszabaduljak, nyissak mások felé és higgyek is nekik, mikor az értékeimről beszélnek (akár külső, akár belső). Meg esetleg ha panaszkodsz mindig, na azzal sürgősen állj le, ez volt az én hibám is évekig. Elhittem, amit a zaklatóim mondtak és mindig csak sirattam magam, hogy milyen ronda vagyok, a jót nem akartam meghallani. Ez nagyon taszító a legtöbb ember számára! Nehéz, de igenis próbálj magadra pozitívan gondolni.

Egyébként nem tudom, hány éves vagy, de gondolom, tini. Ilyenkor fájnak a legjobban a külsőre tett megjegyzések, mert eleve érzékenyebb az ember és egy halom testi változáson is átmegy, ami ellen nem tehet. Meg sajnos ilyenkor sokaknak csak a modell külső számít (főleg 13-14 éves korban), de ez nem lesz mindig így!

Kitartást kívánok neked!

2019. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Mondtak már rám mindent. Túlélem
2019. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Ajaj, de még mennyiszer mondtak ilyet rám! Engem is bántott/bánt, de sztem ez az ők szegénységi bizonyítványuk. Szép vagy! Ők "romlottak"!
2019. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:
82%
Igen, általános iskolában az osztálytársaim, meg párszor anyám, szintén gyerekként.
2019. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Olyan könnyen ráragasztanak az emberek másokra jelzőket. Csúnya, buta, kövér, gebe... sorolhatnám. Annyira hanyingerem van ettől. Azelőtt nekem alapiskolában mindig azt mondogatták hogy vastag a karom, a combom (58kg voltam es eleg magas is) es onnantol en sosem voltam elegedett magammal. Most mar 27eves vagyok es visszagondolva egyaltalan nem voltam kövér mégis elhittem. Evekig ugy eltem hogy mindegy hany kg voltam sosem volt jo sajat magamnak, mindig csak a hibaimat kerestem.

A hiba az nem benned van hanem azokban akik ilyeneket mondanak rad. Mert hidd el az ilyen kis p*csök vegul evek mulva magukra maradnak ha a stilusukon nem valtoztatnak. Te pedig hidd el hogy szép vagy és ha egyszer összetalálkozol az igazival ő is csak ezt fogja mondani.

2019. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!