Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szerezzek barátokat?

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Amióta a barátom szakított velem olyan szinten maganyos vagyok, egyszerűen nem tudom hogyan tovább, szeretnék barátokat szerezni, mert igaz barátom is csak 2 van es velük se gyakran találkozom, mert masfele laknak,jo lenne ha lenne tobb baratom akivel megoszthatom az érzéseimet és nem érezném ezt a magányt, nem tudom kinek kionteni a lelkem, magamba vagyok fordulva, mar azt érzem hogy jobb lenne nem is létezni

A gond még velem h nehezen tudok barátkozni, igy fogalmam sincs h szerezzek barátokat, munkahelyemen is csak néha beszélek nemelyikukkel de barátságok nem alakulnak ki.

Mikor még egyutt voltam a barátommal, ezt nem hianyoltam, eleg volt, hogy ő van nekem, de igy nem tudok rajta sem túllépni.



2019. okt. 30. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Állj át a sötét oldalra 😂
2019. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt is lehet. Én pl beszélgetnék.
2019. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hírnök ***** válasza:
0%
küldj képet magadról nekem!
2019. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj!

Tudom, könnyű mondani, de össze kell szedned magad. Mozdulj ki! Keress valami hobbit, elfoglaltságot ahol emberek között lehetsz és addig próbálkozol az ismerkedéssel amíg nem sikerül.

Ha otthon maradsz, csak telnek-múlnak a napok és egy idő után ugyanott találod magad. Egyedül.

Csak annyi különbséggel, hogy minél több idő telik el, annál nehezebben fogod tudni rá venni magad, hogy kimozdulj, emberek közé menj és végül lehet, hogy inkább otthon maradsz. (Személyes tapasztalat)

Szóval bármennyire is nehéz, próbálj meg arra törekedni, hogy embere között lehess.

Hidd el, idővel megszokod. Még több idővel meg már lehet, hogy jól is fogod érezni magad köztük és vágsz majd arra, hogy köztük lehess.

Rosszabb esetben beadhatod a derekad egy itteni anonimnek, aki a kérdésed miatt küldött privát üzenetet, hogy ő bizony szívesen beszélgetne.

Ezt inkább nem javasolnám, de végül is, ez is egy opció...

2019. okt. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!